Skocz do zawartości
Pietr

[OFICJALNY][4.1.2][STOCK] MIUIv5 4.8.8

Rekomendowane odpowiedzi

Pietr

MIUI_Logo.png

Witam. Dziś chciałbym przedstawić stary już rom MIUI(Polska) w wersji v5. Jest on oparty na stockowym 4.1.2. Wstawiam ostatnią oficjalną wersję 4.8.8 gdyż swego czasu wiele osób go szukało, chciało zainstalować. Lecz nie ma już dostępnych linków. Ostatnio przeglądając swoją chmurę natknąłem się właśnie na ten ROM. Nie ma nowszych aktualizacji, gdyż SII jak i SII stracili wsparcie przez niską ilość pamięci RAM (MIUIv6). A najnowsze wersje wydawali już tylko na urządzenia Xiaomi.

Co działa?

Wszystko działa.

Pobieranie:

https://mega.nz/#!Qt9CxCxJ!b5HV-d_WNMDMXrFzy4nbZHlSlp91X5_pFp1kTArO-SQ

Nie jestem autorem tego romu!

Nie roszczę sobie praw do tego romu!

Jest to tylko reup oprogramowania, ponieważ od ponad roku nie można znaleźć linków.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Pietr ten ROM oparty jest na STOCK'u?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pietr

@the_naturat_com tak. Oficjalny MIUIv5 był oparty na STOCKU. Z tego co pamiętam to ma m.in. Aparat, Radio ze stocka. Jak i pozostałości frameworka. Czyli jest to przerobiony stock. Bateria z tego co pamiętam dobrze mi trzymała. Ale sprawdźcie kernel. Bo tu chyba był Siah czy jakoś tak.

Napisałem nowy temat ponieważ nie mogłem znaleźć oryginalnego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
caleb59
Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Pietr kiedyś coś takiego instalowałem, ale nie było w tym polskiego. Zobaczymy jak tu wygląda tłumaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
malpa73

Kurde dzięki ci chłopie chyba będzie nowy stały system na S2 :D

Nexus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało się komuś zainstalować AdAway na tym romie? U mnie przez cały czas przy próbie instalacji mam komunikaty że "Aplikacja nie została zainstalowana". Próbowałem już różnych opcji, wyłączyłem antywirusa i nic nie pomaga. Może ktoś sobie z tym poradził?

edit: już sobie poradziłem

Edytowane przez Jarek Palikot
rozwiązałem swój problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pawele

Mam problem ze sklepem play, cokolwiek nie próbuję zainstalować jest ciągle "Pobieranie.." i potem zwraca błąd, jedyne co pomaga co po wybraniu pobierania wyłączyć wifi (w tedy będzie "Oczekiwanie na siec") i włączyć wifi co skutkuje pobieraniem. Niestety do każdej aplikacji tak muszę robić.. Usuwałem konto google, czyściłem pamięć podręczną..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi