Skocz do zawartości
patrykob

Darky ROM, a brak połączenia USB.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

Mam pewien problem. Niedawno stałem się posiadaczem SGSII. Telefon miał soft z Plusa, więc postanowiłem go zmienić na DarkyROM R2 według tego poradnika: Tuning ROM-u w smartfonie Samsung Galaxy S II (i9100) - Artykuły - Chip.pl

Od tamtej pory połączenie USB nie działa. Zastanawiał się, czy aby nie popsułem wejścia, ale telefon się normalnie ładuje(również przez kabel USB), więc raczej nic takiego nie miało miejsca...

Proszę o waszą pomoc i jakieś rady.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A przypadkiem jak podlaczysz kabel nie masz na belce powiadomien informacji o polaczeniu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam. Ogólnie gdyby się nie ładował to bym myślał, że jest problem z wejściem USB. :/

---------- Post dołączono o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Czy jest możliwość powrotu do starego romu i wgrania jakiegoś innego nie od Darky'ego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak możesz to poleć mi jakiś. Nie lepiej byłoby wgrać jakiś jednoplikowy, ale od Samsunga?

---------- Post dołączono o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Macie jakieś propozycje jaki ROM wgrać, bo chciałbym to zrobić dzisiaj, gdyż jutro na 8 do szkoły... :/ Jaki ROM polecacie?

---------- Post dołączono o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Dobra, zainstalowałem I9100XXKI3 i wszystko działa. :) Wielkie podziękowania i piwo dla sardoida. :)

---------- Post dołączono o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Dobra, zainstalowałem I9100XXKI3 i wszystko działa. :) Wielkie podziękowania i piwo dla sardoida. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie miałeś czasem Bluetooth aktywnego na telefonie podczas podłączania do USB ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi