Skocz do zawartości
dracorp

CyanogenMod 11, 12.1 i 13 - który działa najlepiej

Rekomendowane odpowiedzi

A jak wam się sprawują CM w wersji 11, 12.1 i 13 na Pentagramie? Od kilku dni sprawdzam różne wersje od kiedy odkryłem że TWRP w wersji 3.0.2.0 działa na moim telefonie. Nie wiem dlaczego wersje 2.* nie działały. W trybie recovery tylko czarny ekran.

Na CM 12.1 nie działa tethering po wifi a bardzo mi na tym zależy.

Na 13 miałem problem z kartą SD, ciągle zgłaszany był problem z kartą. Musiałem ją ustawić jako składowisko dla multimediów. Dodatkowo nie działają niektóre apki, np. widget tethering, go sms pro, ADWLauncherEX itd.

Wersja 11 coś mi nawaliła w pewnym momencie bo po każdym restarcie jest taki objaw jakby przed chwilą była zaaktualizowana a dodatkowo niektóre apki po restarcie znikają. Ale zaraz spróbuję znowu tej wersji.

Edit:
    Ponownie zainstalowałem CM11, bo wygląda najbardziej obiecująco.
    Świeża instalacja, restart i nic. Instalacja opengaps-pico, restart i nic. Ale po przywróceniu appek za pomocą SuperBackup powoduje że teraz podczas uruchamiania dostaję info o aktualizacji:

Spoiler

CM_11_restart.png

I część appek znika, przestają być zainstalowane, pozostają po nich tylko "puste" ikonki.

Macie pomysł jak namierzyć która appka to powoduje ewentualnie co takiego w CM11 to powoduje? Spróbuję jeszcze inne gapsy.

Przy okazji u mnie na CM11 po podłączeniu przez USB do komputera, system nie wykrywa żadnych urządzeń przenośnych. Dziwne to trochę.

Edytowane przez NatanW
    Zdjęcia wstawiamy w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi