Skocz do zawartości
adamantos

brak screen mirroring w samsung j5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie. W smartfonie j5 brak jest aplikacji screeen mirroring umozliwiajacej przesylanie obrazu smartfona na tv. Ma ktos pomysl jak rozwiazac ten problem? TV na ktory chce przeslac obraz to lg 49lf631v. Za pomoca aplikacji lg tv smart share, ktora zainstalowalem na smartfonie j5 moge przegladac zdjecia, video oraz muzyke ze smartfona. Nie ma tam jednak opcji do przesylania obrazu. Testowalem kilka innych aplikacji ze sklepu play, ale nie dzialaja. Z gory dziekuje za wszelkie pomocne wskazowki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Chyba nic się z tym nie zrobi. Mam tv samsung, i jak podłączyłem telefon pod tv kablem usb, to też tylko zdjęcia mogłem przeglądać.

Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

@up

Próbowałeś za pomocą tej aplikacji połączyć się z TV ? : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.smartviewad

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Nie, nie próbowałem. Ale może spróbuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Siever

Do screen mirroringu telefon musi mieć dual-band wi-fi czego Samsung J5 nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet jesli polaczylbym telefon z telewizore kablem usb lub hdmi to nie bedzie dzialalo??

Edytowane przez Fenek
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

W tej apce tylko po wifi mozna chyba polączyć. U mnie nie da rady, bo tv wifi nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Refix

Też mi brakuje opcji screen  mirroring, w poprzednim fonie ją miałem i troche się przyzwyczaiłem. Jest natomiast opcja WiFi Direct dzięki której teoretycznie można przysyłać foto na ekran TV o ile TV ma również tą opcję, mimo wielu prób niestety nie udało mi się tego dokonać, za każdym razem wyskakuje "błąd wysyłania pliku" , próby robiłem na dwóch różnych modelach TV Samsung :( jak u was działa ta funkcja ?

Edytowane przez Refix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, mój ojciec ma Galaxy J5 i tydzień temu zrobiłem aktualizację do androida 6.
    Szkoda, że nie ma screnmirroring a aplikacja od TV LG "https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lge.app1" niestety wolno działa pokazywanie zdjęć, a WiFi Direct  nie chce działać z TV 49UH6507

Pozostaje oglądanie zdjęć przez aplikację LG TV Plus lub podłączenie USB jako pamięć do TV.

Może ktoś zna jeszcze jakiś sposób?

Dodam, że Galaxy Note II ma screnmirroring i działa, ale często zrywa połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi