Skocz do zawartości
pablo+

Oficjalny Android 6.0.1 - pytania/problemy z nim związane.

Rekomendowane odpowiedzi

xperiagosc

No widzisz, a to było już chyba dodane albo jeszcze w ostatnim wydaniu 5.1.1, albo w 6.0.1.

Tapatalk + Samsung Galaxy Tab A (6) (SM-T580)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69
    Napisano (edytowane)

@up

No więc tak ... znalazłem w internecie instrukcję obsługi do Samsunga S7 i rzeczywiście znalazłem w ustawienia tą opcję w sekcji "Kopia zapasowa i zerowanie". Problem w tym, że u Nas, nie ma tam tej opcji i jak na "szybko" sprawdzałem ustawienia telefonu, też jej nigdzie indziej nie zauważyłem, a raczej powinna być w tym samym miejscu, co w S7.

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

No właśnie u mnie na tablecie jest, co widdać na ss. Wiem, że w telefonie też była, bo ustawiałem se planowy restart, tylko kurde nie pamiętam, gdzie to było a znaleźć nie mogę.

Tapatalk + Samsung Galaxy Tab A (6) (SM-T580)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skrot

Sprawdziłem w żony J5 i ta opcja jest dostępna właśnie w  "Kopia zapasowa i zerowanie".  Z tym, że siedzi tam dalej 5.1.1.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam. Mam 5.1.1 i funkcja jest, ale w przypadku ustawionego PIN (abonament obligatoryjnie) funkcja bezużyteczna

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

No tak mi się właśnie plątało gdzieś po głowie, czy to czasem na lizaku nie było. Ale dziwne, że na piance zabrali tę opcję. Ja akurat pinu nie mam, bo moja karta bo w ogóle nie miała domyśłnie ustawionego, więc było by to całkiem fajne, bo czasami się nie pamięta, żeby zrestartować telefon.

Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69
    Napisano (edytowane)

W ciągu paru dni, powinniśmy w końcu dostać nową wersję oprogramowania o końcówce BQA3: http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-J500FN. Przyznam, że już się bałem, że Samsung zapomniał sobie o aktualizacjach, a jest przecież co "naprawiać". Mam nadzieję, że poprawią ogólną pracę systemu i przestanie "zamulać", zwłaszcza w ustawieniach. Oczywiście cały czas jeszcze liczę na to, że unormują ten problem z dużym spadkiem baterii poniżej 15 %.

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

No ciekawe, jak to będzie z tą aktualizacją. Czy czegoś nie skopią, naprawiając co innego...

Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj dostałem od Plusa aktualizację do Androida 6.0.1 która waży 944.27MB i mam pytanie, czy to prawda w Androidzie 6.0.1 że nie można przenieść aplikacji na kartę pamięci? Oczywiście przed aktualizacją muszę coś usunąć ponieważ mam za mało pamięci w smartfonie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

@up

Samsung nie daje takiej możliwości, żeby traktować kartę pamięci sd, jako "jedną pamięć wewnętrzną", mimo, że sam android 6.0.1 daje taką możliwość. Co do tego, czy da się przenosić każdą aplikację w całości na kartę pamięci sd, niestety Ci nie powiem, ponieważ nie gram w gry, a pozostałe aplikacje ( ze względu na niewielki rozmiar mb), mam w pamięci telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi