Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
Adrian Małota

Lenovo S6000 - otg nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam tablet Lenovo S6000 z modemem 3g. Według wszystkich specyfikacji tablet ten posiada złącze OTG. Kupiłem przejściówkę umożliwiającą teoretycznie podłączenie pendrive pod tablet, jednak nie działała. W sklepie internetowym uznali, że przejściówka jest wadliwa i wysłali mi kolejną, jednak ona też nie działała. Dziś w sklepie kupiłem kabel OTG firmy Forever, lecz on także nie działa z tabletem i nie wykrywa ani pendrive ani np podłączonej klawiatury. Przy przesyłaniu danych na komputer i ładowaniu wejście usb działa bez zarzutów. Czy ten tablet fabrycznie miał tylko w teorii złącze OTG a został wypuszczony bez niego, czy ono ma jakieś ograniczone funkcje w tym modelu? Proszę o pomoc, gdyż nie mam pojęcia co z tym mogę zrobić.

Pozdrawiam

Zrootowałem dzisiaj tablet i zainstalowałem program USB OTG Helper, Wygląda to tak, jakby tablet w ogóle nie widział, że coś jest podłączane do niego przez kabel albo przejściówkę. Ktoś próbował podłączyć do niego jakiś sprzęt przejsciówką?

Edytowane przez Adrian Małota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi