Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w tytule szukam telefonu do 900zł, telefon do oglądania filmików, streamów, przeglądania for i różnych stron, słuchania muzyki, oczywiście korzystania z aplikacji, dodam co może być ważne, że nie zwracam uwagi na aparat, nie robie zdjęć ani selfie, nie kręce filmów. Ważne aby telefon był szybki, nie miał problemów z pamięcią ram ( aktualna lumia 635 ma 512mb ram i wyrzuca z aplikacji z powodu braku pamięci) nie potrzebuje wiele pamięci rom, zawsze można dokupić karte pamięci. Dobrze gdyby telefon trzymał baterie jak najdłużej i w związku z tym, że oglądam dużo filmów, żeby miał wyświetlacz 5+ cali.

W internecie znalazłem sporo dobrych opini na temat telefonów Xiamoi, ale nie wiem który z nich byłby odpowiedni, gdzie najlepiej taki nabyć i czy w ogóle te telefony będą do moich wymagań najlepsze. Nie znam się na smartfonach, a życie nauczyło mnie, że najlepiej zapytać ludzi którzy się znają niż kupować sprzęt w ciemno. Z góry dzięki za każdą pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

xiaomi redmi note 3 pro. bateria 4000mAh, ekran 5,5, snapdragon 650.

Info na temat telefonu, gdzie i jak kupić uzyskasz w jego dziale: http://forum.android.com.pl/forum/1715-redmi-note-3-3pro/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi