Skocz do zawartości
zelos156

Facebook + Messenger 2in1 /Alternatywa/ /Wer.Testowa!/

Rekomendowane odpowiedzi

zelos156

facebookno-pan.jpg

Witam! 

Z racji że Facebook a raczej developerzy tejże aplikacji robią coraz większy syf z tej aplikacji. Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i znaleźć, alternatywę dla tej/tych bo jeszcze jest messenger aplikacji. 

Szukałem i szukałem... Znajdowałem co raz to lepsze aplikację, aż natrafiłem na tutorial na zagranicznym forum i postanowiłem sam stworzyć aplikację FB, a raczej przerobić oryginalną dla gwoli jasności.

Przejdźmy do meritum sedna sprawy pokrótce "Sposób instalacji, jak się aplikacja sprawuję."

A więc zaczynamy od sposobu instalacji. Najpierw przygotujmy telefon/tablet pod instalacje aplikacji. 

1) Usuwamy starą aplikację FB i Messenger. Tudzież inne zamienniki które mamy. 

2) Usuwamy wszystkie foldery z "pamięci telefonu" i z folderu "Android" --> "obb" które mają w nazwie FACEBOOK i MESSENGER.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

A teraz zabieramy się za instalacje mojej przerobionej aplikacji. 

1) Pobieramy plik https://mega.nz/#!7dgUAJLA!7u-h1c8fniE-Po371Onc0ics33d8Q8s-5YDHCTfX628

2) Instalujemy jak normalną aplikacje, jeśli jednak nie będzie się chciała zainstalować proszę o zaznaczenie instalacji z innych źródeł "Ustawienia" ---> "Zabezpieczenia." 

3) Cieszymy się NORMALNĄ aplikacją FB bez konieczności instalacji pół środków.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Na sam koniec dodam, że aplikację testowałem na urządzeniu z Androidem N 7.0.0 i działała jak na razie dobrze. W razie jakichkolwiek problemów, proszę podać "Nazwę urządzenia i wersję androida!" 

Z racji tego że polityka FB jak i samego CUKENBERGENSENA... jest taka a nie inna. Ta aplikacja w tym hostingu może nie zagościć na długo. Ale spokojnie! Nie wpuszczą drzwiami, to się oknem będę wpychał!  :fuck-yea:  :piwo:

Aplikację Facebook będę aktualizował wraz z nadaniem STABILNEJ wersji przez developerów. Nie mam zamiaru męczyć się z wersjami BETA, Alpha które działają jak zwykłe... Aplikacją ta nie będzie rozbudowywana o dodatkowe messengery itp. Wszystko w jednym 2in1.  

:piwo: :piwo: :piwo:

Edytowane przez zelos156
    Edycja tekstu. Kolor czerwony używają wyłącznie moderatorzy - chyba, że jest to ostrzeżenie w Romach i modyfikacjach.
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

Mogłeśbyś łaskawie panie wspomnieć coś namieszać raczył? 

I tak, meseńdżera używam bez konta na FB, bo go wszyscy mają i nie idzie wytłumaczyć znajomym "zainstalujcie inny".  

Czy na tym tym też zaskoczy bez konta FB? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

Tutaj aplikacja wiadomości "messenger" jest połączona z aplikacją FB. Tak więc będziesz musiał się zalogować jak do normalnej aplikacji fb ze sklepu googe play.

×G³oogle×

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Na andku 6.0 pójdzie? Bo może kiedy potestuję.

Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

Na pewno będzie działać.

×G³oogle×

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rygiel

Może jakieś screeny? Dymki czatu działają? Bo bez nich pisanie traci sens.

Edytowane przez Rygiel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

Dymkow nie ma. Jest czat normalny właśnie. Nowy messenger mnie odpycha na maxa, dlatego właśnie postanowiłem zrobić coś, co nie będzie musiało korzystać z messengera. Sama aplikacja FB z GP mi odpowiada, tak więc ją przerobiłem.

×G³oogle×

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

No to jak się zorientować że coś przyszło?

Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

Spokojnie przyjacielu wszystkie powiadomienia przychodzą. Nawet o nowej wiadomości. :) W dodatku aplikacja nie /ciach/ tak baterii.

×G³oogle×

Edytowane przez NatanW
    Słownictwo użytkownika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    #plus

@up
    Podczas instalacji pokazuje mi się "aplikacją nie jest zainstalowana" zaznaczyłem w zabiezpieczeniach systemu instalacje z nieznanych źródeł. Ale to nie pomoga

Sent from my D802 using Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi