Skocz do zawartości
namo

Zacinający się S7 EDGE.

Rekomendowane odpowiedzi

namo

Jestem po przesiadce na S7 EDGE z One Plus 2. O ile poprzedni telefon przyzwyczaił mnie do pewnego luksusu to gadżeciarski flagowiec Samsunga nie chce mi dać. Jest ładny, wygięty ekranik i kręci filmy FHD 60 fps czego 1+2 nie miał. Myślę o powrocie do pogromcy flagowców ale może do tego czasu coś mi doradzicie, może da się to jakoś ogarnąć.

Soft ma oryginał najnowszy XEO. To co mnie boli to S7 EDGE nie radzi sobie z transmisja online, mam trzy apki którymi mogę robić live na Youtube. Każda ścina, każdej rozjeżdża się dźwięk z obrazem, tylko wbudowana w aparat jakoś tą transmisję ciągnie. Zauważyłem, że S7 nie trzyma LTE tam gdzie 1+2 robił to, wałkowana codzienna droga praca<->dom i na 1+2 zawsze LTE a Samsung ma problemy nawet ze strumieniowaniem Spotify. Może to jest przyczyna? Są do S7 jakieś lepsze softy poprawiające connecting to BTS? A może po prostu procek słabszy i nie ogarnia live.

Polećcie jakiś soft który pozwoli wykorzystać potenszial tego Samsunga bo jestem strasznie rozczarowany. O ścinkach i zamułach nie wspomnę :-)

Edytowane przez Fenek
    Tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strumieniuje na spotify i nic mi nie Ścina

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@namo co to za apki do transmisji ?

moze ich optymalizacja leży.... 

watpie aby s7 scinał z dobrze napisaną aplikacją, ten telefon jest bardzo szybki

udaj sie do sklepu i sprawdź to wszystko co u Ciebie kuleje na egz wystawowych, ustaw na spokojnie co trzeba i sprawdz, nie wydaje mi sie aby s7 nie radził sobie z tym co piszesz

zasiegu do one plusa nie porownam ale w stosunku do note3, s4 jest duzo duzo lepszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi