Skocz do zawartości
EskiKreski

rozwiązany Migocząca część ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka dni temu zaobserwowałem w swoim S5 dziwne zjawisko, mianowicie migoczącą 1/3 ekranu. Migocze delikatnie się rozjaśniając. (Uruchomienie ponowne telefonu nie pomaga) Na pewno nie jest to spowodowane upadkiem, bo dzieje się to od jakiś 3 dni, a ostatni raz telefon upadł mi jakieś 2 tyg temu (w pancernej obudowie).

Początkowo myślałem, że dzieje się to tylko i wyłącznie gdy poziom baterii spadnie poniżej 10%, ale pisząc o tym problemie ekran migocze, a mam 72% baterii. 

Edytowane przez Muszczu
    Oznaczam jako rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Fakt, że spadł Ci 2 tyg temu nie wyklucza tego, że skutki zaczynają być widoczne dopiero dziś. 

Mi wygląda na usterkę mechaniczną. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa po części się wyjaśniła. Powód?

Na najmiejszym poziomie jasności ekranu - ekran migocze,

Na minimalnie większym poziomie jasności - wszystko jest w porządku. 

Co teraz? Jednak coś się z tym telefonem dzieje. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ELM0

Pozostaje serwis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dokładnie tak samo. Próbowałem już chyba wszystkiego. 3 razy wgrywalem nowe oprogramowanie przez odnina 4 plikowcem i tp przywracalem ustawienia fabryczne i przez parę dni jest ok a potem dalej tak samo wiec nie wiem czy to do końca jakas usterka techniczna czy wina oprogramowania i spapranej wersji androida 6. Mam zamiar jeszcze wgrać andka 5 na nim było wszystko ok. Może pomoże.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem podobny problem ale gdy miałem włączone oszczędzanie energii i minimalne ustwienie jasności ekranu to cały ekran delikatnie mrugał. Ale tylko czasami. A teraz taki problem mam ze czasami po otwarciu flip wallet słychać dzwiek odblokowywania oraz podświetlaja sie klawisze ale ekran czarny . Pomaga poniwne zamkniecie i otwarcie. Ktos coś pomoże? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, spooky777 napisał:

Mam dokładnie tak samo. Próbowałem już chyba wszystkiego. 3 razy wgrywalem nowe oprogramowanie przez odnina 4 plikowcem i tp przywracalem ustawienia fabryczne i przez parę dni jest ok a potem dalej tak samo wiec nie wiem czy to do końca jakas usterka techniczna czy wina oprogramowania i spapranej wersji androida 6. Mam zamiar jeszcze wgrać andka 5 na nim było wszystko ok. Może pomoże.

W takim razie jak możesz to daj znać jak rezultaty po wgraniu androida 5. :)

@up

Również dzieje się to mniej więcej od niedawana (a przed aktualizacją do andka 6 było ok?) 

Edytowane przez Muszczu
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed aktualizacja do 6.0 tego nie bylo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie wyświetlacz do wymiany.To samo było u mnie nowy soft nie pomógł dopiero wymiana w serwisie na nowy wyświetlacz pomogła.Gdzieś jest wątek na forum o tym problemie..

Edytowane przez glock_oo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie u mnie też miga... dolna część ekranu tylko nie wiem co robić telefon ma 1.5roku + ubezpieczenie ale flaga nabita więc nie wiem jak do tego podejść... może macie jakieś pomysły???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi