Skocz do zawartości
EskiKreski

rozwiązany Migocząca część ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ze stycznia 2015 i mam te same problemy, więc nie wiem.

dodana zawartość
    w krakowskim serwisie samsunga mówią że dopiero po czterech naprawach z wymianą części, jeśli np tylko zmiana softu to się podobno nie liczy... 

W karcie gwarancyjnej jest napisane, że po trzech nieskutecznych naprawach jest obowiązek wymiany na nowy telefon wolny od wad :-) Także ja bym się nawet kłócił z serwisem jakiego rodzaju mają to być naprawy i czy trzy takie same ;-)

Oddałem dzisiaj telefon do naprawy w związku z aparatem i oczywiście migoczącym ekranem. Pani w serwisie usilnie próbowała przetestować to migotanie ekranu, ale nie sposób to zrobić przy pełnym oświetleniu w serwisie, bo migotanie występuje u mnie tylko przy minimalnej jasności, a przy takim oświetleniu w lokalu ekran telefonu jest niemal czarny :)
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rozzi

ja miałem problem z odblokowaniem, dla pewnosci wgrałem wersję oprogramowania, która powinna być w telefonie, knox nabity, ale naprawili, wymieniony wyświetlacz, ramka, złącze usb i podobno aparat, ale nie wiem który.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie stwierdzili, że żadna z wymienionych wad nie występuje i tylko wgrali nowe oprogramowanie. Kazałem wysłać telefon do centralnego serwisu. Zobaczymy, co tam powiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon dzisiaj wrócił z naprawy.

Wymieniony został moduł wyświetlacza - przyczyna owego migoczącego ekranu. Poza tym jeszcze kilka rzeczy typu aparat, urwaną klapkę od USB itd.

Ciekawe na jak długo to pomoże. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ELM0

No i niestety mnie też ten defekt dopadł.  Mam wrażenie, że związane jest to również z niższą temeratura otoczenia. Nakręciłem filmik i wysyłam telefon do Warszawy. Zobaczymy co powiedzą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko zastrzeż,że nie interesuje Cię wgranie na nowo softu gdyz to nic nie da a łobuzy z serwisu traktują to jak lekarstwo na wszystkie usterki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój telefon wrócił wczoraj z Regenersis. Wymienili wyświetlacz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ELM0

@paweloo wymienili sam jakiś moduł czy cały wyświetlacz na nowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LaBt3c

Hej wszystkim. U siebie też zauważyłem migoczący wyświetlacz (na mrozie) Byłem bardzo zdziwiony, ale pomyślałem, że to może wina softu CPJ, albo tego, że mam sterowniki grafiki beta wgrane. Więc wgrałem nowszy soft CPK ze standardowymi sterownikami i problem znikł. 

Teraz napiszcie na jakich softach wam się to działo i czy mieliście podmieniane stery od grafiki.

Mnie akurat gwarancja się skończyła niestety miesiąc temu ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To teraz sprawdź na najnizszej jasności a problem pojawi się ponownie.Nie jest to wina oprogramowania!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi