Skocz do zawartości
EskiKreski

rozwiązany Migocząca część ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

LaBt3c

Sprawdzałem też programem ze sklepu play, jak na razie jest ok. Wiem, że problem może powrócić, ale czytałem też na zagranicznych stronach, ze dużo ludzi uważa ten problem jako software'owy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To teraz sprawdź na najnizszej jasności a problem pojawi się ponownie.Nie jest to wina oprogramowania!

Mi osobiście serwis Enter-kom w Białymstoku (którego serdecznie nie polecam) próbował wcisnąć, że wady nie ma i podobno po aktualizacji oprogramowania w serwisie zniknęła. Potem oddali telefon do Regenersis i jednak się okazało, że moduł wyświetlacza jest do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy prawie serwis zbywa w ten sposób klienta w celu uniknięcia kosztownej naprawy.Przerabialem to i niemalże miesiąc z łobuzami z serwisu na Białostockiej w W-wie walczyłem aż wymienili wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze że znalazłem ten wątek na forum. Od 3 tygodni też mam problem z migotaniem ekranu, czasami nie chcę sie wybudzić.Przywracanie ustawień fabrycznych nie pomaga.  Dziś wróciłem z biegania gdzie bardzo zimno było i miałem to co opisywaliście że jak jest niska temperaturą to jeszcze bardziej migota. Wysunąłem górny pasek powiadomień i migotał jasnymi kolorami jak na dyskotece. Poczytałem ten wątek i wyczytałem że jak zmniejszy się jasność to też migota, sprawdziłem to u siebie i faktycznie migota ekran ale nie za każdym razem.

Gwarancje mam jeszcze miesiąc czasu i mam dodatkowo ubezpieczenie na wyświetlacz. Oddawać do serwisu tel ? Jeśli tak to mam dwa pytania jeszcze: w lipcu mi te telefon delikatnie spadł na plecy i mamy zbitą szybkę od aparatu, reszta telefonu jest w idealnym stanie. Z ekranu dopiero miesiąc temu zerwałem folię oryginalną od nowości także wyświetlach jest idealny bez rys. Czy bedą mi w serwisie wmawiać że przez upadek mógł się wyświetlach uszkodzić ? Zbita szybka nie musi oznaczać że tel spadł.

I drugie  pytanie. Tel był brandowany w Orange a wrzucony jest czysty soft androida bez nabitej flagi. Czy przed oddaniem do serwisu trzeba zmienić na soft od Orange ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ELM0

Ja wlasnie odebrałem swojego z serwisu - wymieniony wyświetlacz i ramka :)

@tomiangelo Ja bym oddał jak najszybszej. Co do brandu tto tez miałem kiedyś Plusa i od razu zmieniłem na XEO. Telefon byl kilka razu w serwisie i nigdy na to nie zwrócono mi uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co zrobić ze zbitą szybką od aparatu ? Zamówić na allegro i wymienić i potem oddać do serwisu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ELM0

@tomiangelo ja bym zostawił. Powinni cala ramke na gwarancji wymienić. A tak jak pisales o upadku to wcale świadczyć nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcę oddać telefon na gwarancję na wyświetlacz i mam w abonamencie Orange dodatkowe ubezpieczenie na wyświetlacz u operatora to tel oddaje do punktu Orange czy autoryzowanego serwisu Samsunga ? Chodzi mi tu też o dostanie zastępczego telefonu na ten czas.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ELM0

@tomiangelo moim zdaniem salon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@tomiangelo operator wysyła na serwis samsunga, oni tez powinni zapewnic tel zastępczy na czas trwania naprawy, najlepiej bedzie jak zadzwonisz i dopytasz, gdyz kazdy operator moze miec swoje zasady, tak samo moze to byc uzaleznione od rodzaju umowy, czy jest to tel na firmę itp ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi