Skocz do zawartości
EskiKreski

rozwiązany Migocząca część ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Od około roku mam telefon Samsung Galaxy S5. Tydzień temu przy niskiej jasności ekranu (mniej niż 50 %) u dołu miga mi ekran. Nie umiem tego inaczej określić. Telefon ani razu mi nie spadł, ani nie ma dużo aplikacji zainstalowanych . Czego to jest wina? Jeśli trzeba będzie iść do serwisu to jaki będzie koszt naprawy? Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddałem wczoraj swoją piątkę na gwarancje z wpisem że nie chcę wgrywania softu ale niestety nie otrzymałem zastępczego fona z Orange. Napiszę za 2 tygodnie czy naprawili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kadajo

Jeśli to coś z ekranem to sam koszt nowego 600zl

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vinsey

...no i mnie dopadła niemoc ekranu. Podobnie jak i u większości, ok 2/3 ekranu w ciemnym pomieszczeniu, najlepiej w nocy przy minimalnej jasności ekranu niedomaga.Miga, skacze, smuży, a na dworze w niskiej temp to nawet mróweczki się pokazują jak na zakończeniu programu w tv kiedyś były. W dzień, w oświetlonym pomieszczeniu i przy normalnej jasności ekranu tego nie widać. Oczywiście wysłane na reklamacje , opisane jak trzeba i co...inf zwrotna z serwisu, że sie nie dopatrzyli, że wszystko jest ok.Cała operacja jak dotąd trwa 2 tyg i jeszcze tel nie mam w ręku. Będzie zażalonko... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i ja opiszę jak się zakończyła moja przygoda. S5 mrugała sobie a przy niskiej temperaturze działała jak stroboskop. Zostało mi 2 tygodnie gwarancji więc oddałem do salonu Orange. Po tygodniu tel wrócił z wymienionym wyświetlaczem plus w gratisie wymienione:

- zaślepka od usb

- całe siwe plecy wewnątrz telefonu wraz z bocznymi przyciskami 

- nie miałem szybki od aparatu tylnego bo mi kiedyś spadł to mi wymienili na nowo 

- wgrali najnowszy soft XEO choć taki posiadałem i zaznaczyłem w reklamacji żeby nie wgrywali

Także jestem mega zadowolony z naprawy, mam zamiar dalej tego świetnego smartfonu używać.

Telefon był wysłany do CTDI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi