Skocz do zawartości
Przemmek

Nowa bateria po 2 miesiącach nie trzyma poprawnie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak kilku użytkowników miałem problem słabej baterii w Note 4. Kupiłem nową i problem wolnego działania telefonu, a potem wyłączenia przy 30% ustał. Niestety minęły 2 miesiące i na nowym akumulatorze pojawiły się stare problemy. Czy ta bateria skończyła się po zaledwie 2 miesiącach, czy może problem leży gdzie indziej? Proszę o pomoc. 

Edytowane przez Fenek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

@up, kupiłeś na pewno oryginał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak użytkujesz telefon i doładowujesz baterie ? tylko pomyśl dobrze i opisz rzeczywisty "zwyczajny dzień ładowania" a nie jak byś chciał by wyglądał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję, że tak. Sprzedawca na allegro nie miał negatywnych komentarzy. Bateria kosztowała 65 zł. Była zapakowana fabrycznie razem z tym plastikowym pudełeczkiem do transportu. 

Zapomniałem dodać jeszcze bardzo ważnej informacji, mój brat też kupował baterię z tej samej aukcji i nic mu się nie dzieje z telefonem, z tym że ja mam Note od listopada 2014, a on od sierpnia 2015. 

@langolier Używam szybkiego ładowania, ładuje ją codziennie. Mniej więcej gdy odłączę rano o 7, o 19 podłączam do ładowania. Jednak bateria jest użytkowana dopiero 2 miesiące. 

Załączam jeszcze zdjęcie baterii fabrycznej i kupionej, ta druga ma trochę inną czcionkę na dole, nie wiem czy ma to jakieś znaczenie w kwestii oryginalności. 

Spoiler

received_961693587292407.jpeg

Edytowane przez Muszczu
    Zdjęcia oraz filmy zamieszamy w spoilerze, proszę o tym pamiętać. [4.11]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziwne pytanie - działa Ci NFC w telefonie z nową baterią ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

te baterie po 65 zł nie są oryginalne , są to dobre chińskie podróbki zresztą kiedyś napisałem do nich skąd mają ponad 1000 sztuk na stanie skoro żaden wielki sklep internetowy już ich nie ma , to odpisali mi że musza pisać że oryginalne bo wymaga od tego prawo i allegro jak by napisali że są to podróbki to aukcja została by skasowana a nawet zbanowane konto sprzedawcy .

Jedynie oryginalne w tej chwili są tutaj http://allegro.pl/oryginalna-bateria-samsung-galaxy-note-4-n910-i5524599234.html .

Jest to autoryzowany salon Samsunga  . 

P.S swoja drogą to jakaś nowa partia baterii z lipca 2016 czyli Samsung dorobił ich trochę bo produkcja zakończyła się w 2015 

Edytowane przez adamus2006
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arybek

Witam,

Miałem podobny problem z baterią. Kupiłem nową - w zestawie ładowarką (EB-KN910BWEGWW ). Dodatkowo zmieniłem ROM i telefon zmienił się diametralnie. :) W tej chwili bateria jest cudo, wcześniej odłączając po nocy telefon ok 6 rano ledwo wytrzymywał do 19 a teraz - najlepiej zobrazuje to printscreen :)

Spoiler

Screenshot_2016-10-02-19-23-41.jpg

Edytowane przez Muszczu
    Zdjęcia oraz filmy zamieszamy w spoilerze, proszę o tym pamiętać. [4.11]
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupowałem w lipcu ze sklepu który polecił kolega @adamus2006 i do dnia dzisiejszego różne cuda i wyłączania telefonu poniżej 40% baterii się nie powtórzyły. Jak zapłaciłeś kwotę o 1/3 mniejszą kupując u sprzedawcy który nie ma nic wspólnego z firmą Samsung pewnie trafiłeś na chińską podróbkę, której żywotność jak widzisz na własnym przykładzie wyniosła 2 miesiące, zapewne z czasem będzie coraz gorzej.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darekz

W sumie piszesz ze telefon wytrzymuje na baterii jakies 12 godzin. W zaleznosci w jaki sposob uzytkujesz telefon i czy jestes w obszarze ktory ma dobry lub zly sygnal to 12 godzin mozna przyjac z dobry wynik. Jeżeli telefon musi poszukiwac sygnalu non stop, jakies aplikacje używają gps, mnostwo danych synchronizuje sie w tle itd to 12 godz moze byc dobrym wynikiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi