Skocz do zawartości
atur94

[Lenovo A3000-H] Jak przywrócić tablet do stanu fabrycznego po zmianie romu?

Rekomendowane odpowiedzi

atur94

Posiadam tablet Lenovo A3000-H z android 4.2.2(piszę tutaj bo nie ma działu dla tej wersji androida). Bardzo dawno temu bawiłem się zamienianiem pamięci (karta pamięci zamiast pamięci wbudowanej) i było to spowodowane tym, że przez głupie googlowskie aktualizacje nie można było już nic instalować. Bawiłem się plikami systemowymi. O dalszych problemach z tym nie udanym zamienianiem nie będę pisał. Moje pytanie brzmi: w jaki sposób mogę przywrócić tablet do stanu odebrania z salonu. Chciałem zainstalować Cyanogenmoda, ale wersja na tego tableta ma troszeczkę bugów oraz część linków jest wygasłych. Wiec zdecydowałem, że chciałbym przywrócić tablet tylko do stanu poprzedniego. Muszę zainstalować tylko kernela czy rom czy obie te dwie rzeczy? A może coś innego

Edytowane przez skolsiwo
Doprecyzowałem nazwę Twojego tematu, aby inni użytkownicy szybciel mogli Ci pomóc. Proszę w przyszłości o precyzowanie nazwy tematów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dzidexx

Znajdź i pokaż tu plik vold.fstab.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
atur94

Wrzuciłem pliki void.fstab także void.fstab.nand i void.fstab.bak. Pamiętam, że coś grzebałem w tych plikach, ale chyba odwróciłem wszystko co zrbiłem. Używałem także jakiejś aplikacji i to dopiero ona namieszała. 

link: https://jpst.it/NZf9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dzidexx

Vold obecny i bak wyglądają identycznie, coś innego ci psuje.

Masz teraz sdcard0 - p.wesn i sdcard1 - k.sd? Czy może jeszcze inaczej?

Najlepiej wgraj stock rom.

Tu znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
atur94

W internal storage część pamięci jest wspólna z external storage, część pamięci z internal storage jest od external storage itp. Trochę to pomieszane dlatego nie pisałem o tym wcześniej. Ogólnie są 3 wymieszane pamięci. Ogólnie dziękuje za odzew, ale chyba zrezygnuje ze stocka i jednak zaryzykuje wgrać CM 11. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dzidexx

@atur94

Najpierw stock żeby przywrócić układ pamięci, być może lepiej nawet 4.4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi