Skocz do zawartości
koalabis

LG G3s pękają – sprawdź okolice mikrofonu!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam G3s z dwoma pęknięciami na gwarancji do końca października. Telefon jest w stanie idealnym (oprócz tych pęknięć), zawsze w etui i z szybą na ekranie, nie miał żadnych przygód. Jedynie bateria nie trzyma już tyle co nowa.

Czy gwarancja musi być podbita? Otrzymałem telefon w play oryginalnie zamknięty+ dowód zakupu.

Czy bateria ma również dwa lata gwarancji?

Czy ogólnie ma sens naprawiać taki telefon, czy te pęknięcia w czymkolwiek przeszkadzają?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@koalabis

Wydzieliłem Twój temat do odpowiedniego działu. Jednak to LG G3s a nie G3 :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karta nie musi być podbita, sam dowód zakupu wystarczy. Co to baterii to wydaje mi się że ma ona 12 albo 6 miesięcy gwarancji.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xochkarol
    Dnia 2.10.2016 o 18:36, koalabis napisał:

Otrzymałem telefon w play oryginalnie zamknięty+ dowód zakupu

Możesz wydrukować kartę gwarancyjną na stronie LG, rejestrując telefon :)

Dnia 2.10.2016 o 18:36, koalabis napisał:

Czy ogólnie ma sens naprawiać taki telefon, czy te pęknięcia w czymkolwiek przeszkadzają?

Sam mam takie pęknięcia, tylko, że w G3. W niczym one nie przeszkadzają, przynajmniej mi, bo telefon cały czas jest w etui, więc ich nie widać. Nie powiększają się, także jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ziomalek53

Okazuje się, że w serwisie LG wymagają podbitej karty gwarancyjnej. Zrobiłem tak jak sugerował kolega Kelan99, zarejestrowałem produkt i wydrukowałem duplikat karty gwarancyjnej. Dziś kurier zabrał aparat do naprawy. Telefon jest również jak z fabryki- tylko te dwa pęknięcia :( - cały czas w etui i szyba. Napiszę jaki będzie finał zgłoszenia reklamacyjnego.``

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon wrócił z serwisu z adnotacją: Water damage-Corrosion (Q5 ingerencja cieczy). Telefon od nowości używała małżonka i twierdzi, że aparat nigdy nie miał kontaktu z wodą. Trochę to wszystko dziwne. Koszt naprawy płatnej 789,82.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęć nie otrzymałem- tylko wycenę naprawy płatnej. Rozbierać nie będę, bo oczy już nie te, a telefon generalnie działa.

Ale z drugiej strony nawet gdyby był zalany to co ma to wspólnego z pęknięciami obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi