Skocz do zawartości
Jog

rozwiązane Po powrocie z serwisu i wgraniu MM, notoryczne restarty, nie działające WiFi i innego tego typu sytuacje.

Rekomendowane odpowiedzi

Jog

Witam, forumowiczów mam problem z swoją G-trójeczką mianowicie jakiś czas temu wgrałem sobie rooma fulmics 6.0 bez problemowo, bez problemów również działał przez półtora tygodnia, następnie wyskoczył alert by zaktualizować SuperSU więc tak zrobiłem po aktualizacji telefon ześwirował, restartował się non stop na logo. Podrzuciłem go do serwisu gdzie wgrali mi na nowo orginalny system i tu pojawił się problem, gdy chce włączyć WIFI wyświetla się komunikat włączanie wifi i nic więcej może się odpalać tak kilka godzin i się nie odpali a bateria schodzi jak głupia. Próbowałem wgrywać różne orginalne systemy problem dalej jest, raz była sytuacja że po restarcie WIFI działało normalnie lecz telefon po jakimś czasie się zrestartował i znowu przestało działać.

Edytowane przez Araa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Podstawowe pytanie: Hard reset był po instalce romu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@op

Flash stocku, albo ponownie oddaj do serwisu. Tak jak wspomniał pan u góry - warto by było zrobić format factory, fabryka.

Edytowane przez Smoczek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jog

po wgraniu roomu nie robiłem reseta ;/

dodana zawartość
    Dnia 3.10.2016 o 21:46, marcinb24 napisał:

Podstawowe pytanie: Hard reset był po instalce romu?

Niestety zapomniało mi się :/

21 godzin temu, Smoczek. napisał:

Flash stocku, albo ponownie oddaj do serwisu. Tak jak wspomniał pan u góry - warto by było zrobić format factory, fabryka.

Był jeszcze raz to mi powiedzieli że wgrali orginalny system i to raczej z telefonem coś, był dwa razy i dwa różne systemy wgrywali. Na tym pierwszym po kilku restatrach WIFI zadziałało więc raczej płyta główna w porządku. Aczkolwiek zaproponowali mi przegląd i ewentualną naprawę za 60 złoty.

dodana zawartość

Dzis odpalilem telefon wchodze w wifi odpalilo normalnie i wszystko smigalo. Ponownie uruchomilem pokazal sie ekran glowny wifi tez i nagle zresetowal sie i zostalo na restarcie na logo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xochkarol

@Jog Zainstaluj STOCK'a v30D przez Flashtoola. Po tym zabiegu zrób HARD RESET i daj znać, czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jog

@Kelan99 Wyskoczyło coś takiego. a Wifi jak nie działało tak nie działa dalej. Wydaje mi się ze przy bateri naładowanej do full działa przez chwile.

14536936_1234356686606950_1482381778_o.jpg?oh=54ef9624154a97b16c8efc0afab911c0&oe=57F80206

Edytowane przez Jog

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xochkarol

@Jog W takim razie zainstaluj soft'a dla Twojego IMEI. Za pomocą tej strony --> http://lg-firmware-rom.com/ wpisując IMEI swojego telefonu, pobierzesz odpowiednią wersję oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jog

Błąd się już nie wyświetla lecz wifi jak nie działało tak nie działa dalej

ods8avv.png

dodana zawartość

@Kelan99

Edytowane przez Jog

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Jog

ja to strzelam, ze porobiły Ci sie zimne luty na płycie głównej gdzieś przy antenie...innego wytłumaczenie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jog

@maxellxl No tak ale raz by sobie działało raz nie? i akurat przy zmianie roomu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi