Skocz do zawartości
Dejton

LG G4 - nie mogę zalogować się na konto google po hard resecie

Rekomendowane odpowiedzi

Dejton

Witam,

Tak jak w temacie przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych i gdy wpisuje swoje dane konta google to pokazuje mi komunikat "zaloguj się, używając jednego z kont właściciela tego urządzenia"

Dane wpisuje prawidłowe a moje konto nie jest w żaden sposób zablokowane a do tego gdy wchdzę na swój profil na komputerze to widzę informacje o tym że przed chwilą zalogowałem się na urządzenie lg g4 lecz telefon ciągle jest zablokowany.

Czy miał ktoś podobny problem? Wiecie jak to naprawić lub obejść tą blokade?

Edytowane przez krzychy
    Prefiks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest nowe zabezpieczenie androida na wypadek kradzieży.

Na wersji andka 5.1 bodajże da sie to obejśc. Z drugiej strony po wpisaniu twoich danych telefon powinien ruszyć. Tj. danych które byly wpisane po zakupie

Sam instalowałem na g4 i po wpisaniu innego konta nie dało sie dalej przejsc a po wpisaniu pierwszych danych poszło bez problemu tj. telefon zapamietuje te dane i nie są one resetowane po wymazaniu pamieci i softu czyli hard resecie.

Oddaj do serwisu to zrobią to bez problemu wymazą tą pamiec . Mają do tego specialny sprzęt. ;]

Androida ciagle aktualizują i stare metody obesjcia staja sie nieskuteczne. Może do i dobrze . Jak ktos nam skradnie telefon to tak łatwo nie dojdzie do danych. A sam telefon nie bedzie sie dało wykorzystac bez kontaktu z serwisem,

Edytowane przez Scenick

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ganjax

Da się to obejść, pomogę na priv ze względu na to żeby potencjalni nieautoryzowani użytkownicy nie korzystali z tej możliwości..

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi