Skocz do zawartości
chillout94

Jak odzyskać zdjęcia z telefonu z uszkodzonym wyświetlaczem, PC widzi go jako dysk wymienny.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam problem z telefonem LG P700. Otóż rozbił mi się jakiś czas temu ekran i został uszkodzony w takim stopniu, że nie działa. Chciał bym odzyskać zdjęcia, które są zapisane na telefonie, ale po podłączeniu kablem USB (sprawdzałem na wielu różnych kablach) słychać dźwięk podłączonego urządzenia, w telefonie widać ikonkę, że jest on podłączony, na komputerze wyświetla się "Dysk Wymienny E", aczkolwiek jest on przeźroczysty i po kliknięciu na niego wyskakuje komunikat "włóż dysk itp". Wygląda to tak, jak by telefon był podłączony w trybie tylko do ładowania, ale nie mogę tego zmienić ponieważ nie działa mi ekran. Próbowałem programem pc suite itp ale takie same efekty. Po prostu go nie wyszukuje. Stąd moja prośba/pytanie w jaki sposób mogę odzyskać te zdjęcia

Edytowane przez krzychy
    Zmieniłem tytuł tematu, był bardziej czytelny. Usunięto prefix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam uszkodził mi się ekran w dotykowym telefonie, a chciałbym odzyskać wszystkie pliki włącznie z kontaktami. Próbowałem przez usb wszystkiego, ale jest bardzo duży problem bo w telefonie przyłączenie usb do komputera powoduje tylko ładowanie bateri, a przesyłanie plików wyłączone. Jak można to obejść? Telefon LG P700 android 4.0

Edytowane przez pawel_3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    srbastek

@pawel_3 , Tutaj jest podobny problem. Zobacz czy pomoże podpowiedź którą dał Lysolus ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi