Skocz do zawartości
tracers

Zamykanie tematu bez powodu

Rekomendowane odpowiedzi

chyba to jakis moderator : gotrunks, zamyka temat a jego odpowiedz:

""""Witam, je4stem totalnym amatorem androida, poprzednie tel to zwykle na javie, symbian i wm 6.5. Prosze o pomoc na temat i5700:

1. kiedy jakas aktualizacja do 2,1 i gdzie jej szukac

2. po naładowaniu baterii poziom jej spadm do 90% juz po paru minutach, dlaczego?

3. samoczynnie sie zmieniaja dzwonki np przypisane do sms, dzwiek jest zapisany na karcie pamieci, dzwiek wrzucony do specjalnie ytowrzonego kat, zgodnie z instrukcja.

4.czy oruginalna folie np. z ery sciagac? czy zostawic

5. jakie podstawowe programy zeby zaczac uzytkowac ten telefon,np. kopiowanie sms na sim i do tel, wysylanie przez bluethooth,

6. czy da sie wyłączyć polskie znaki w numerycznej klawiaturze samsunga przy wlaczonym t9?

7. jest jakas darmowa nawigacja polski?

8. jakis komunikator darmowy gg??

Moze to trudne albo laiczne pytanie ale jestem gorzej niz zielony, bardzo prosze tylko i wylacznie o sensowne odpowiedzi. DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZI!!!!!!!!!!!!! POZDRO """

to byl moj post: i tak: jak np. pisze o darmowe gadu gadu to on pisze:

"8. wpisz gg gadu-gadu w markecie" - oczywiscie wpisalem, wyskakuje tylko platny!!!

"7. Darmowego masz Naviexperta pomijając fakt,że ściągą mapy z sieci jak nie jesteś kurierem to wystarczy " - navi nie jest darmowy!!!!

"6. Zainstaluje sprawdź w opcjach ustawień klawiatury" - jakby sie znal na temacie to wie4dzialby ze takiej opcji tu nie ma!!!!

"4. Folie trzymam nie przeszkadza mi " nie pytam tu o to czy mu przeszkadza tylko o to np . czy jest lepszy kotrast czy wrazliwszy dotyk

Tak wiec panowie, osoba , ktora zamknela moj temat nie odpowiedziala w sumie na nic, i tak jest w wiekszosci tu tematów, w sumie niczego konkretnego nie mozna sie dowiedziec, albo zamykaja i odpowiadaja zbednymi odpowiedziami albo nie odpowiadaja wcale? Forum ma chyba pomoc urzytkownikowi w obsludze tel a nie wysylac go albo odpowiadac glupimy tekstami. Pomyslcie o tym zamykajac ten temat, bo jak znam ta forme wypowiedz toi zamkniecie ten temat, poniewaz jest nie wygodny..

jeszce 1 przyklad, pytam o oficjalnego androida 2.1, to koles mnie odsyla do jakis romow robionych przez osoby prywatne, chyba jasno pisze ze pytam o ificjala, wiec poco jest inny temat poruszany.

Jest duzo do zrobienia na tym forum. Pozadek Pozadek i jeszcze raz pozadek/

Dobranoc Panie i Panowie

zezol: Przeniosłem do odpowiedniego działu.

Edytowane przez zezol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh sorki sie usmialem ;)

napisze ci tak, naprawdę większość odpowiedzi jest na tym forum. czy do szkoły tez trzeba cię prowadzić za raczke?

wystarczy chwilę poprzegladac forum, oczywiście przyznam że nieraz pomoc sie przydaje - jak najbardziej po to jest to forum.

jednak czytając twoja wypowiedź to Hmm...większość już, była tu omawiana ;)

tak na szybko gg to gadroid albo gg by laszlo, navi np. igo - dostępne na forum.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gotrunks, bardzo dobrze zrobił zamykając Twój temat. Wszystkie odpowiedzi są na forum. Czy tak ciężko Ci poczytać trochę ?

Jest FAQ zrobiony specjalnie dla osób, które się zapoznają z i5700, który Ci podał w wcześniejszym założonym przez Ciebie teacie, FAQ:

http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=8892

Forum ma chyba pomoc urzytkownikowi w obsludze tel a nie wysylac go albo odpowiadac glupimy tekstami. Pomyslcie o tym zamykajac ten temat, bo jak znam ta forme wypowiedz toi zamkniecie ten temat, poniewaz jest nie wygodny..

Nie bądź upierdliwy. Tak ciężko Ci przeczytać 7 stron tematu ? Tam napewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, tylko zacznij coś CZYTAĆ. Nikt nie ma zamiaru powtarzać tego samego kilka/naście razy dziennie. Chociaż byś to przeczytał ....

http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=9124

Cinek, nie ma nawet sensu odpowiadać na takie pytania/tematy, ja bym walił od razu warna. Wszystko jest na forum, ale zawsze się znajdzie ktoś komu nie chce się posiedzieć trochę na forum i poczytać. Ehh... z dziećmi ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o temat o mnie :D

Co chwila powstają w dziale i5700 tematy, kilka pytań... itp po to jest FAQ aby tam szukać odpowiedzi i pytać. Poza tym wcześniej należy używać opcji szukaj :P Przeważnie odpowiadam na wszystkie pytania zanim do kosza przeniosę, ale późna pora już była :P

Co do naviexperta to na stronie mają napisane -> Mobilna mapa Polski dostępna za darmo! :P

Odnośnie softów to nie są romy przez osoby prywatne robione tylko takie co Samsung wypuścił innym kanałem dystrybucji :P teraz się okazuję, że ruszyła aktualizacja dokładnie tym co tam jest :P

Z tą klawiaturą to rzeczywiście byłem myślami gdzie indziej, bo odpowiedź miała brzmieć zainstaluj polską klawiaturę we lik caps z markertu, a później wejdź w ustawienia i ją wybierz ;)

Swoją drogą nie ten dział :P

Także forumowy kolego trzeba szukać, czytać i zadawać pytania tam gdzie trzeba, a jak są jakieś wątpliwości to zawsze można pisać pm do mnie ;)

Edytowane przez gotrunks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morwa

jakie tam gg platne ja zaplacilem jedna zlotowke i juz jade 3ci miesiac za free xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mailo

Z tym GG mam tak samo :P

Złotóweczka i kilka miechów leci :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ gotrunks - nie masz sobie nic do zarzucenia w tej sprawie, regulamin zabrania tworzenia tematów o tytule ,,kilka pytań''

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Forum ma chyba pomoc urzytkownikowi w obsludze tel a nie wysylac go albo odpowiadac glupimy tekstami. Pomyslcie o tym zamykajac ten temat, bo jak znam ta forme wypowiedz toi zamkniecie ten temat, poniewaz jest nie wygodny..

UŻytkownikowi owszem ;) Urzytkownikowi niekoniecznie.

Jest duzo do zrobienia na tym forum. Pozadek Pozadek i jeszcze raz pozadek/

Owszem PoRZądek PoRZądek i jeszcze raz PoRZądek ;)

Gdyby nie gotrunks to Twoj temat byłby KOLEJNYM do kupki tzw NOWYCH UZYTKOWNIKÓW KTÓRZY MAJĄ PARĘ PYTAN. Dziennie powstają srednio 2 takie tematy w każdym z działow, które zakładają ludzie nie majacy czasu i checi przeszperania FORUM, na ktorym zapewne takie pytania (i odpowiedzi na nie) padły jesli nie setki to na pewno dziesiątki razy. Ale co tam ... lepiej miec podane na tacy ... I upsss ? Tu własnie robi sie BURDEL, a nie przytoczony przez Ciebie Po(Ż)ądek.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Krzysiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Laszlo

no wiecie, ale jak by takich tematów nie było to gdzie mieliby szukać odpowiedzi? :P

Bo po co forum skoro na każde pytanie jest odpowiedź w internecie, może zmiencie nazwe strony na wyszukiwarka odpowiedzi??

Luz nie ma problemu, zamykajcie jednak dopiero po podaniu chociażby linka do wyszukiwarki, bo przecież link do odpowiedzi to już za dużo roboty dla moderatora -on ma tylko usuwać i zamykać.

Serio, skoro już tak się tam przewijają takie tematy masowo to proponuje zrobić wątek w którym mogli by zadawać te pytania lub byłyby tam linki do odpowiedzi, a sam wątek byłby podklejony i widoczny. Już nie będę mówił o tym, że serwis ma wiki ale nikomu z działu Samsunga niechce się za przeproszeniem ruszyć du*y i pozbierać pytania z odpowiedziami w FAQ modelu.

Pozdrawiam, mokrego dyngusa -laszlo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm u mnie na i5700 jest FAQ przyklejony od dawna i w każdym dziale jest też napisane aby tam najpierw się kierować i zadawać pytania :P

Ogólnie jestem za tym aby wiki.android skierować do wylotu... po to jest forum i w każdy telefon ma swoje podforum. Ogólne definicje Androida umiścić w podforum androida, bo jak tutaj nowi się pojawiają to szukaj im na wiki nie działa ;)

Edytowane przez gotrunks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi