Skocz do zawartości
prowoj1225

Po wyłączeniu blokady OEM, telefon przestał się uruchamiać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wczoraj zainstalowałem zainstalowałem custom ROMa KF ROM 2016 , i już przed instalacją nie wykrywało mi telefonu w Odinie ponieważ chciałem wgrać TWRP , ale stwierdziłem że może posiadam , no i jednak miałem wgrane już , wgrałem system , później postanowiłem wrócić do do 6.0.1 Stock . Odin nadal nie wykrywał więc postanowiłem wyłączyć Odblokowanie OEM , pomyślałem że to może przez to . No i teraz jest max lipa ponieważ widzi mi go tylko na WIN XP jako.. Nieznane urządzenie , na 7 i 8.1 nawet nie słychać dźwięku podłączenia urządzenia , oraz na telefonie FRP Lock i nawet do recovery się nie da wejść bo się wszystko po blokowało , dodam że wcześniej Odin zawsze go widział i nawet jak zdarzyło mi się że FRP LOCK zablokował mi telefon , to wgrałem nowy i wszystko było ok. Proszę o pomoc , jestem bez telefonu. Próbowałem na 4 kompach i 3 kablach . Nie mam pojęcia o co chodzi.

dodana zawartość

Udało się rozwiązać problem :fuckthisshit:

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

A to A5 2015 czy 2016?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@locarnop Przecież podałem model A510F , ehh.. tak 2016. I już udało się ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

To może napisałbyś rozwiązanie jak sobie z tym poradziłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 

Ogónie to chyba już mam po telefonie, a zaczęło się od tego ze chcialem aby telefon włączał się po podlaczeniu do ładowania. No i wgralem root twrp i zmienilem plik lpm zeby sie wlączał jak podłacze do niego kabel. No ale wyłączylem opcje blokady OEM nie wiem po co i teraz mam cyrki, że hej.. Telefon się nie moze właczyc bo wyskakuje FRP Lock, a po podlaczeniu go kablem do komputera nawet go nie wykrywa bo on sie ciagle probouje caly czas włączać i tak w kólko.. a kombinacji klawiszowej takze sie nie da uruchomić . Czy to juz po telefoniku ? Na szczescie użytkowałem go aby w samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

@DawidOS90 Kombinacja home+volume down + power nie uruchamia telefonu w trybie download?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi