Skocz do zawartości
blom

Fatalna nawigacja na forum + jeszcze gorsze rozmieszczenie działów.

Rekomendowane odpowiedzi

blom

Czy ktoś w ogóle panuje nad rozmieszczenie działów i wygodną nawigacją po forum? 

Nie mało, że nie można niczego znaleźć, to jeszcze trzeba się przeklikiwać. Forum układał naćpany przedszkolak?

Najlepszym przykładem jest dział zakupowy, zgroza. 

naprawdę odechciewa się korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wisin

@blom

Od tego czasu forum nie miało przebudowy działów 

więc nie rozumiem o co chodzi..

A jeśli rzadko bywasz na forum i przez 5 miesięcy nie zauważyłeś zmian i nie umiesz się teraz odnaleźć to już nie nasz problem :)

Dział giełdy jak już i co w nim takiego jest złe? To że jest na górze strony? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    blom

@wisin Na forum bywam codziennie i w sumie to gryzie mnie od kilku miesięcy, więc... 

Znasz złotą zasadę: jeśli coś wymaga więcej niż dwóch kliknięć to jest /ciach/ beznadziejne?

Forum jest po prostu nieczytelne, układ działów jest przypadkowy, trzeba się przekopywać do miejsc, które chce się odwiedzić(np. w dziale zakupowym).

Wszystko powsadzaliście na jedną kupę i się cieszycie. Jak tego nie widzisz to idź do okulisty. 

Nie wspominam już o tym, że ubiliście linki przekierowujące... nawet do waszego serwisu. Trzeba się posiłkować Google żeby znaleźć temat, bo szukajka też działa jakby chciała a nie mogła(zaznaczasz "szukaj na tym forum", a i tak szuka globalnie). 

Nigdy na tym forum nie korzystałem z CTRL+F, bo wszystko było pod ręką, łatwe do znalezienia, było wyeksponowane, a teraz nie rozstaję się z ta funkcją. 

Nawet zwykłe odpowiedzenie w temacie jest psikuśne, czego jesteś dowodem. 

Pomijam już kwestię tego, że forum notorycznie przestaje działać. Do tego już się przyzwyczaiłem. 

Edytowane przez bartekc00
    słownictwo. Pkt 3.2 regulaminu forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wisin

@blom

Na forum nie ma opcji żeby jednym kliknięciem wejść w to co się chcę...

To po pierwsze, po drugie ja jakoś ostatnimi czasy nie mam problemów z odszukiwaniem działów, więc może ktoś inny powinien się przejść do okulisty.. :)

Poza tym nowy układ forum był tworzony dość długi i zaakceptowany przez całą administrację, nie był to mój, czy też kogoś innego wymysł, w tej sprawie uwagi kierujemy do rammiro.

Szukajka możliwe, że nie działa tak jak trzeba, ale to się pisze w wątku od zgłaszania błędów, a nie milczy i korzysta z funkcji ctrl+f ;)

Dubowanie postów jest sprawą lagów wywołanych pracami na serwerze, wciąż pracujemy nad poprawą szybkości, teraz z pomocą techników ips :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    blom
    Teraz, wisin napisał:

Na forum nie ma opcji żeby jednym kliknięciem wejść w to co się chcę...

A była i to już jest zmiana na gorsze. Nie wiem w jakim celu poukrywaliście działy w kategoriach? Dorabiacie na kliknięciach?

1 minutę temu, wisin napisał:

Szukajka możliwe, że nie działa tak jak trzeba, ale to się pisze w wątku od zgłaszania błędów

Było zgłaszane. Tysiąc razy. I co z tym zrobiliście? A wyszukiwarka i tak nie działała i nie działa. 

Poza tym, skoro o tym wiesz to po co ci zgłoszenie? 

2 minuty temu, wisin napisał:

Dubowanie postów jest sprawą lagów wywołanych pracami na serwerze, wciąż pracujemy nad poprawą szybkości, teraz z pomocą techników ips :)

Cosik wolno wam idzie ta praca, bo posty dubluje od jakiegoś miesiąca. A może zgłosić błąd?

Usunięcie cytowania też nie działa. Tak samo jak ręcznie wyznaczenie pozycji odpowiedzi pod nim.

6 minut temu, wisin napisał:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00
    Dnia 4.10.2016 o 14:01, blom napisał:

Forum układał naćpany przedszkolak?

Po pierwsze kolego zmień ton wypowiedzi, nikt na siłę Ciebe tu na forum nie trzyma, więc jeśli się nie podoba to droga wolna, to są tylko Twoje subiektywne opinie, nowy układ m.in. giełdy tworzył właściciel forum i jeśli uważasz, że to naćpany przedszkolak to uważaj na słówka.

Dnia 4.10.2016 o 14:34, blom napisał:

Wszystko powsadzaliście na jedną kupę i się cieszycie. Jak tego nie widzisz to idź do okulisty

Mi osobiście jak i wielu innym osobom przypadł do gustu nowy układ ( i tak cieszę się niezmiernie, w końcu lekkie odświeżenie starego układu ), chociaż z drugiej strony nie przesadzajmy, aż tak dużych zmian nie było. 

Za pozostałe sugestie i zgłoszenia dziękujemy i z pewnością rzucimy okiem.

Pozdrawiamy. 

Administracja Forum. 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x