Skocz do zawartości
gosia.b

[ROZWIĄZANE] Brak dzwięku wiadomości i powiadomienia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co zrobiłam i jak to zrobiłam ale musiałam coś przypadkiem wcisnąc. Pisałam smsy z koleżanką i w pewnym momencie wzięłam telefon, bo gdzieś szłam i po chwili zorientowałam się, że kliknęło mi się jakieś ustawienia więc wyszłam z tego szybko nie przejmując się ale od tego czasu nie otrzymuję powiadomienia o nowej wiadomości. Żaden dźwięk ani info o nowej wiadomości nie pojawia się na ekranie, wiem że cos przyszło jak spojrzę na ikonę koperty na głównym screenie. Sprawdziłam ustawienia wszerz i wzdłuż, przywróciłam ustawienia fabryczne i nadal nic. Czy ktoś ma pomysł co ja zrobiłam i jak mogę to odkręcić??

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@gosia.b

Ciezko jest okreslic co mogłas zrobic, ale jedno co przychodzi mi do głowy to:

wejdź w aplikacje  wiadomości - nastepnie w górnym prawym rogu "wiecej" potem - ustawienia -powiadomienia- i tutaj zobacz czy masz wogole je właczone, dzwiek jaki masz ustawiony oraz reszta opcji:

a- wyswietlaj wyskakujace okna

b - podglad wiadomosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jeronimo

Właśnie tutaj wszystko było ustawione tak jak trzeba dlatego taka bezradna byłam ale wczoraj spotkałam kolegę i gdy mu wyjaśniłam w czym rzecz to 'naprawił' mi to od razu tutaj miałam wyłączone powiadomienia i on to włączył spowrotem więc problem rozwiązany. Piszę, bo może komuś to się przyda kiedyś

Spoiler

20161006_150919.png

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Edytowane przez NatanW
    Zdjęcia wstawiamy w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pozioo

Nie będę zakładał nowego tematu. Czy ktoś wie gdzie znaleźć ustawienie, żeby wyłączyć podświetlenie ekranu po otrzymaniu wiadomości? 

Przychodzi wiadomość I ekran włącza się niepotrzebnie na chwile po czym gaśnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi