Skocz do zawartości
majki323

Fatalny serwis OnePlus i wsparcie producenta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To jak to w końcu jest, OnePlus ma w Polsce serwis czy nie? Jakiś czas temu były informacje, że CTDI (dawniej regenersis) serwisuje ich Smartfony, nawet na stronie jest taka informacja.

Spoiler

CTDI.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

Jest serwis. Koniec kropka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

@majki323

Współczuję Tobie zaistniałej sytuacji, nerwów i poświęconego czasu.

Jak można poczytać na oficjalnym forum OnePlusa z obsługą serwisową takie szopki się tam zdarzają. Myślę, że większy odzew i być może też bezpośrednie wsparcie dostałbyś z OnePlus po opublikowaniu swojej przygody i tym jak przebiegała naprawa na oficjalnym forum.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są tacy cwani, że na oficjalnym forum temat możesz założyć dopiero po skomentowaniu 10 postów. Swoją drogą na tamtym forum nie udzielają się pracownicy one plus więc nie ma to większego znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emerowo

może tweetnij Oneplus support - zauważyłem, ze czasem znajduja tam sie tweety z jakimis problemami technicno serwisowymi ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

@majki323

Kiedyś było trzeba napisać 5 postów, aby założyć temat, może się teraz coś z tym zmieniło. nie jest to jakiś szczyt, aby go osiągnąć, ale fakt dość irytujące.

Może ja miałem więcej szczęścia przy pisaniu tam swoich postów, bo ze mną przez PW a potem bezpośrednio via mail skontaktował się gość ze staffu OnePlusa odpowiedzialny za developing. Poza tym czytałem, że po żalach i narzekaniach kontaktowali się bardziej kompetentni ludzie z OP przez PW z userami, a nie bezpośrednio via  forum.

Wiem, że się zraziłeś, ale próbuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Saskey

Mi po 2tyg, wysłali nówke sztukę. Teraz jest telefonik ideolo. Zero problemów, ewentualnie tylko to, że uszkodzony OP3 sprawdzony był już jakiś czas temu i musiałem się upomnieć o wysyłkę nówki.

Zapomniałem dodać że mam teraz 2 ładowarki i zapasowe pudełko bo chcieli tylko sam telefon do RMA :)

Edytowane przez Saskey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pirmin

Ja miałem problemy z restartami... po 2 tygodniach dostałem nowy. Zgadza się że trzeba pisać po angielsku ale moim zdaniem jest to bardzo skuteczne...

Nowy telefon który otrzymałem po wymianie moim zdaniem ma dużo lepszy ekran (katy widzenia) i działa zdecydowanie płynniej..

Moim zdaniem serwis na 4+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jestem zadowolony, naprawa od wystawienia RMA 8 dni, fakt prosta sprawa bo gniazdo USB, ale to chyba nie ma większego znaczenia... serwisant diagnozuje usterkę i wymienia co trzeba.

Dodatkowo dostałem etiu na telefon ;) którego nie używam ale liczy się sam fakt.

Reasumując tydzień na naprawę poza Polską to b.dobry wynik :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi