Skocz do zawartości
majki323

Fatalny serwis OnePlus i wsparcie producenta

Rekomendowane odpowiedzi

Toldo

Dostaniesz, dostaniesz. Ja załatwiałem w niedzielę z supportem, dostałem pierwsze mejle w niedzielę, a etykietę w poniedziałek dopiero popołudniu. Kurier był natomiast we wtorek bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

@Toldo Ok, no to czekam. Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dezeus

Cześć wszystkim, mam problem z moim OP3. Zastanawiam się czy wysłać go do serwisu, już raz wysyłałem, wymieniali mi kamere i byłem 3 tyg bez tel bo poszedł do Czech.

Telefon potrafi się sam wyłączyć, do tego po włączeniu pokazuje 50% bat, gdzie na 100% był naładowany do pełna, wystarczy też chwilka na zimnym powietrzu i też wyłącza się bez ostrzeżenia. Wgrany najnowszy OxygenOS oficjalny, nie beta. Myślicie że to bateria? warto wysyłać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Oneplusa w Polsce serwisuje od jakiegoś czasu CTDI (czyli dawne Regenersis), więc nie widzę powodu aby teraz support miał kierować Twój telefon do Czech. Ja bym wysłał bo ewidentnie masz uszkodzenie, a czy to bateria czy co innego to niech serwis sprawdzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

Jakiś czas temu zajmowałem się ogarnięciem RMA OP3 kumpla. I mimo tego, że jest to CTDI w PL to sam support w zależności już

od usterki kieruje patefon do odpowiedniego dla naprawy miejsca.  Tu z uwalonym Dashem do Arvato w Stochov/Cz.

Co do otrzymania już samej etykiety to niestety scenariusz czasem nie jest taki optymistyczny.

Miałem styczność z tym, że serwis (Arvato) nie wysłał żadnej etykiety mailem do wydrukowania. Trzeba było ponaglać stronę Oneplusa

o to.

Nikt nikogo nie informował o tym kiedy się kurier zjawi. Jak się już zjawił u kumpla po odbiór to miał ze sobą 2 etykiety (dwa osobne zlecenia podjęcia).

Gdy paczka była już w drodze do Czech, to dopiero Arvato przypomniało sobie i wysłało etykietę.

7 dni na samą procedurę odbioru przesyłki i jej dostarczenie.

Chyba z 10 dni oczekiwania na same części w Arvato. i z 4 dni na naprawę.

Nie życzę ale i na takie szopki trzeba się przygotować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

@Dezeus Warto,  ja wysyłam na baterię i płytę główną i idzie do CDTI więc raczej twój też by poszedł tam. No i u ciebie ewidentnie bateria do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

@Toldo

Kiedy wyświetliły Ci się informacje co wymienili w tel? Bo u mnie przeszło "In service" i teraz jest "Quality control step" a na dole napisane: Current repair statusReleased to QC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Chyba dopiero jak wysłali spowrotem. Nie pamiętam dokładnie, ale pojawi się takie info na pewno.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KarmiPL

Mój OP3 był raz w serwisie w Czechach, od razu po dostarczeniu dostałem fotkę telefonu po odpakowaniu mojej paczki, później sprawdzali stan techniczny i po potwierdzeniu, że nadaje się na gwarancję dostałem info co jest wadliwe, później z dwa dni na naprawę(właściwie wymianę na nowy) i później tylko info, że wysłane do mnie. Ogólnie ja jestem zadowolony ze serwisu i wsparciu producenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

W ciągu 24h ogarnęli telefon i odesłali. Na supporcie zapytałem czy wiedzą co naprawione i  wymieniona płyta główna i bateria, czyli w sumie to co chciałem żeby wymienili :) Ciekawe czy bateria ma te 3000mah, bo gadałem z użytkownikiem wykopu, który wysłał OP3T do Czech i jego nowa bateria ma 2800 mah zamiast 3400. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi