Skocz do zawartości
Canaris

Official CyanogenMod 15.1 (Android 7.1 Nougat) - Samsung Galaxy S5 SM-G900F (klte)

Rekomendowane odpowiedzi

matss

U mnie jak narazie nie mam jakiś problemów z działaniem. Tylko mam wrażenie że czujnik światła trochę słabo działa bo czasem mam ekran jakby biały był lekko żółty. I wie ktoś jak wyłączyć się świecenie klawiszy funkcyjnych?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak bateria ? Lepiej, gorzej w porównaniu do stocka ? Warto nabijać flage dla tego romu ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
matss

Ja już miałem nabita przez poprzednika wiec pomyślałem że zobaczę. A bateria odczuwam że jest trochę lepiej, ale to i tak bateria na jeden dzień :-P(non-stop włączony Internet+sms+ rozmowy) mam oryginalna powiększana z klapką to zobaczę czy na niej jest coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A da się normalnie korzystać ? Czytnik lini papilarnych działa ? Bugi jakieś są ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Protestowałem trochę ostatnie Nightly i że swojej strony mogę powiedzieć, że z baterią faktycznie jest dobrze. Tzn trzyma tak jak na cm13, albo i lepiej. Jest to miłe zaskoczenie, bo na wersjach unoficial było slabo. Z bugów to tak. Najbardziej denerwujący to działająca jak jej się chce autorotacja. W aparacie nie działa HDR, ale po za tym zdjęcia i filmy robi ok. Jest też parę rzeczy, które pomimo ustawienia w opcjach nie włączają się, przynajmniej u mnie. Są to okrągła ikona baterii, sterowanie dźwiękiem mediów zamiast słuchawki, nie można też przejść do budzika kliknięciem na zegar obok przełączników na górnej belce, ale pewnie niedługo to dodadzą. Poza tym priorytety notyfikacji też chyba nie działają, bo pomimo ustawienia na maksa i tak powiadomienie/pilot tv mam np pod smsem. Poza tym nie napotkałem na żadne restrarty czy inne zwiechy. Jedyne co, to podczas startowej konfiguracji na kilku ekranach miałem puste pola i tylko na dole przyciski dalej lub pomiń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy, żeby zainstalować custom rom trzeba mieć rota ? Bo obecnie mam oryginalny stock i knox 0x0. 

Edytowane przez Muszczu
Łączę Twój wątek z wątkiem o CM 14.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa tryb prywatny i odcisk palca?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 20.11.2016 o 22:23, Spiderjo napisał:
Witam, czy, żeby zainstalować custom rom trzeba mieć rota ? Bo obecnie mam oryginalny stock i knox 0x0. 

Tak, trzeba mieć.

dodana zawartość

Odcisk palca u mnie nie zadziałał. Tzn zarejestrował palce i ustawil blokadę, ale potem nie chciał odblokować. Trybu prywatnego nie testowałem.

Edytowane przez Muszczu
Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie odcis palca działa bez problemu. Lepiej niz na stocku. Dodatkowo wykrywa go przy wygaszonym wyswiatlaczu..:)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
robyx

Hmm, może zaraz oberwę, ale po kiego czorta bawić się w CM skoro tyle z tym problemów? Czytam i czytam, panie doktorze, i nie widzę. Zalet nie widzę, żadnych plusów tylko same problemy. Jeśli jakimś cudem telefon dzwoni to aparat do bani. Jak aparat dobry to czytnik papilarnych nie chodzi. Jak papilarne czyta to NFC nie działa. Jeżeli ktoś się godzi na takie braki to polecam mój służbowy Wiko Highway Signs za 369 zł. Też nie działa NFC, nie działa czytnik linii papilarnych (co prawda nie posiada tych funkcji ale co za różnica i w tym i w tym nie można z tego skorzystać), aparat robi słabsze zdjęcia - zupełnie jak wiele S5-ek z CM. Więc po co przepłacać - już będąc w klimacie reklamowym tego mojego sarkastycznego tonu. Średnio co miesiąc tu zaglądam w poszukiwaniu czegoś customowatego bez błędów i wypaczeń, ale zawsze wychodzę rozczarowany. Może trzeba zaakceptować fakt, że najlepiej działa ten niedobry stock? Ale doceniam fakt i chylę czoła przed osobami, które takie romy wypuszczają, choć akurat CM robi firma która w jakiś sposób na tym zarabia (jakieś problemy finansowe ostatnio chyba), ale też trochę dziwi mnie podejście sado maso osób, które wiedzą że taki a taki rom nie działa jak należy, a mimo to się z nim męczą. No aż tak TouchWiza nie można nienawidzić przecież. Pozdrawiam ciepło i cierpliwości oczekiwania na pełną funkcjonalność CM.

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi