Skocz do zawartości
Canaris

Official CyanogenMod 15.1 (Android 7.1 Nougat) - Samsung Galaxy S5 SM-G900F (klte)

Rekomendowane odpowiedzi

Hool31

Witam

Jak rozumiem powyższe odpowiedzi na LineageOS 15.1 Nighty wszystko działa poza przycinaniem w trybie oszczędzania energii ?

A może w Błoniu koło Warszawy jest ktoś kto by mi wgrał tego LineageOS na Galaxy S5 ?

Pozdrawiam 

Edytowane przez Hool31

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dares
W dniu 7.11.2018 o 10:47, Hool31 napisał:

Witam

Jak rozumiem powyższe odpowiedzi na LineageOS 15.1 Nighty wszystko działa poza przycinaniem w trybie oszczędzania energii ?

Tak działa wszystko

W dniu 7.11.2018 o 10:47, Hool31 napisał:

A może w Błoniu koło Warszawy jest ktoś kto by mi wgrał tego LineageOS na Galaxy S5 ?

Pozdrawiam 

Ja z Katowic niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisze ktoś instrukcję jak grać Custom Recovery TWRP ponieważ podany link na pierwszej stronie nie działa 

Mam dziwny przypadek z S5 gdy bateria ma 15-25% telefon sam się wyłącza gdy go włączymy działa poprawnie dzieje się tak coraz częściej. Chce mu wgrać tego LineageOS 15.1 Nighty pewnie nie pomoże ale warto spróbować :)

I prosze o linka do LineageOS 15.1 Nighty ba na 1 stronie jest jeszcze starsza wersja 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GeoHot
Napisano (edytowane)

@zlotnik Jest osobny wątek o recovery, wystarczyło użyć szukajki:

Podmienię go w pierwszym poście.
I sam rom, wątek na xda:
https://forum.xda-developers.com/galaxy-s5/unified-development/rom-lineageos-15-x-t3830497

lub

https://download.lineageos.org/klte

Edytowane przez GeoHot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Buron

1Witam, mam problem z bluetooth po słuchaniu na głośniku po 20 min się rozłącza i jak chce się z powrotem włączyć bluetooth (bo się wyłącza) nic się nie dzieje... 

2 Gdy naprzykład włączam aplikacje bardziej obciążającą to strasznie się tnie, nawet na trybie wydajny 

Ktoś coś poradzi? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi