Skocz do zawartości
Canaris

Official CyanogenMod 15.1 (Android 7.1 Nougat) - Samsung Galaxy S5 SM-G900F (klte)

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiemy za siebie. Co do CM, to np CM13 działa kompletnie bezawaryjnie. A przy tym od stocka jest szybszy, posiada większą możliwość konfiguracji (np diod y powiadomień), ma look czystego androida (nie mogę znieść tego cukierkowego TW), nie ma zbędnego softu, itp, itd. CM14 dużo osób testuje z czystej ciekawości. Ja np mam go już na stałe od 19 listopada i nie nazekam. Wiem co nie działa i mi to nie przeszkadza - poprostu czekam na poprawki. Jeden lubi chodowac rybki, drugi grzebać w telefonie i tyle.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Fenek
Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy, żeby zainstalować ten ROM ( mam bez roota z knox 0x0) muszą pierw an stocku zrobić autoroota zeby mieć roota i potem zainstalować ten ROM czy od razu mogą zainstalować ten ROM bez bawienia sie w inne czynności ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bladeno1

@Spiderjo

Musisz najpierw wgrać TWRP. Możesz wgrać za pomocą Odina. Niestety wgranie custom recovery nabije Tobie flagę KNOX!

Edytowane przez bladeno1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@bladeno1 Wiem, że nabije flagę.  To TWRP to jest to CF-Auto-Root czy chodzi Ci o custom recovery, które jest podane w tym temacie  ? 

Edytowane przez Spiderjo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bladeno1

@Spiderjo

TWRP to jest Custom Recovery kolego. Musisz wgrać custom recovery aby wgrać rom z tego tematu. Custom romy (np. ten CM 14.1) wgrywa się z poziomu custom recovery (tu TWRP). Nie wgrasz custom romu z poziomu stockowego Recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@bladeno1 Czyli mam rozumieć, że jak nigdy an tym telefonie nie było zmieniane, to nie muszę robić żadnych czynności poza tym tematem tylko zainstalować CM zgodnie z instrukcją z tego tematu ? A i recovery mieć zawsze to co jest w tym temacie podane czy te ze strony gdzei pobiera się CM bo tam też jest cyanogenmod recovery

Edytowane przez Spiderjo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bladeno1

@Spiderjo

Tak. Postępujesz zgodnie z poradnikiem. Musisz wrzucić plik TWRP (musi być rozszerzenie pliku .tar) do Odina (pozycja AP) i flashować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy u was też tak jest, że z poziomu telefonu ustawienia, informacje o telefonie, CyanogenMod update i mimo, że jak odświeżam listę aktualizacji nic nie znajduje? Na CM 13 działało jak malina, a na 14 trzeba ręcznie ze strony pobrać itp. Trochę nie wygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DJ.Bart

Tak, też tak mam.

Edytowane przez Muszczu
Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed chwilą wyszukalem i znalazlo dzisiesze wydanie

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi