Skocz do zawartości
Handlarz

Etui, pokrowce, case itp - Redmi 3/Redmi 3S

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zarówno etui iPaky, jak i Nillkin i nie narzekam na słyszalność dzwonka, gdyż iPaky ma dziurki w miejscu głośnika, natomiast Nillkin całkowite wycięcie (chyba, że telefon leży sobie w szufladzie, ale to już inna kwestia ;) ).

A co do głośności maksymalnej to już inna kwestia, bo mam wrażenie, że jest mniejsza niż w moim poprzednim telefonie (nie smartfonie), ale smartfony chyba już tak mają, bo mam również styczność z Asusem Zenfone Go i też zdaje się, że maksymalna głośność jest mniejsza niż w telefonie tradycyjnym, który miałem poprzednio.

Wracając jednak do samych etui, z dwóch w/w bardziej polecam Nillkin, z uwagi na materiał z którego jest zrobiony, przez co telefon nie ślizga się w dłoni oraz samą grubość, przez co Nillkin lepiej leży w dłoni. iPaky z kolei bardziej obudowuje telefon i przez to zdaje się zapewniać lepszą ochronę, ale minusem jest śliski materiał boków i większa grubość.

Edytowane przez Meister85
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

ipaky jest śliski? Nie wiem jakiego w takim razie używasz, sam używam ypaka i mam 3 różne modele tej firmy i na śliskość akurat nie narzekam, trzyma się bardzo pewnie w dłoni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3
    5 godzin temu, Meister85 napisał:

iPaky z kolei bardziej obudowuje telefon i przez to zdaje się zapewniać lepszą ochronę, ale minusem jest śliski materiał boków i większa grubość.

Potwierdzam w 100%. Ladne, spasowane, dobra ochrona ale sliskie. Kupilem bo rekomendowany byl, po 3 dniach zdjalem i wrocilem do przezroczystej gumy bo w iPaky przez 3 dni wyslizgnal mi sie 2 razy z dloni. Aaa jeszcze jedno iPaky maja mniejsze dziure na wejscie sluchawki i jedne Philipsa nie wchodzily w guma wokol wtyczki lekko kwadratowa i nie dalo sie wcisnac. To dla mnie kolejny minus.

Edytowane przez wmk3
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie iPaky jest napewno bardziej śliski niż Nillkin (którego używam na co dzień), bo boczki są z gładkiego plastiku. Nillkin w sumie też ma gładkie boczki, ale materiał jest że się tak wyrażę mniej "oszlifowany", bardziej matowy ;) i w mojej dłoni leży pewniej. Nillkin jest też mniejszy, co jeszcze poprawia chwyt. Ale jak pisałem wyżej iPaky obudowuje telefon z każdej strony, przez co lepiej chroni.

A co do samego modelu, nie mogę znaleźć nazwy na oficjalnej stronie. Na pudełku mam napisane "iPaky case for Redmi 3PRO/3S". W internecie spotkać się można z nazwą "neo-hybrid". Spód jest gumowany (ale paradoksalnie ta guma też jest dość śliska, choćby porównując z chropowatymi wypustkami u Nillkina) , a boczki plastikowe.

Edytowane przez Meister85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam ipaky i jest świetne jak dla mnie - zwłaszcza z wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

Jak pisalem wczesniej mialem etui guma przezroczysta ktora po paru miesiacach zrobila sie brzydka i rozciagla sie ze wewnatrz telefon wrecz lekko plywal a tak gdzie bylo wyciecia na przyciski i guba cienka rozchodzilo sie na boki. Czas na wymiane. Kupilem to Xiaomi Redmi 3s / 3 Pro etui NeVi  i jak dla mnie rewelacja. Swietne dopasowanie, nic nie trzeszczy, smukla linia i jeszcze lepsze trzymanie w dloni. Swietnie ochronione przyciski lepiej jak dla mnie niz w IPAKY. Lepsze od przezroczytej gumy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

Ehh to pacerne dobre do lasu a nie do biura. Ten pancerny bardzo pogrubia telefon i jak dla mnie nie poreczne na codzien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

Wg mnie ipaky, sam używam na Mi5 i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi