Skocz do zawartości
kozyra1988

Czy warto zmienić s7 na a5 2016?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Warto się przesiąść z S7 na a5 2016? mam możliwość zamiany z dopłatą 950 zł dla mnie, jak bawiłem się u kolegi chwile, to wyglądają podobnie. co sądzicie? czy jednak to potem widać różnice jednak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

Używam obu na co dzień. Różnica na pewno odczuwalna jest w szybkości więc jak ktoś np gra to wybór jest oczywisty. Na co dzień nie widzę jakiś wielkich miażdżących różnic. W A5 aparat jest naprawdę dobry oczywiście S7 ma lepszy ale z kolei nie ma radia i szybciej schodzi bateria ...

Można dyskutować w nieskończoność :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s3ba92

dołączę się. Bateria dużo słabsza? Wyraźnie szybszy jest s7 w codziennym użytkowaniu? tj. przeglądarka, uruchamianie aplikacji, itd. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

A5 2016 według mnie, to jak na samsunga to chodzi całkiem dobrze. Ja bym pewnie nie zamienił jakbym miał S7, co nie znaczy że a5 2016 jest dużo gorsza. Aparat ma dobry, wydajność na przyzwoitym poziomie a ekran to bez lupy nie zauważysz różnicy :P .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

Posiadam S7 w wersji Edge a szwagier właśnie A5 (2016). Ogólnie fajny telefonik ten A5. Różnica w szybkości działania jest jednak spora. Szkoda że Samsung nie wpakował do A5 1gb ramu więcej...

Wysłane z 7 galaktyki w wersji Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kozyra1988

Roznice odczujesz spora na minus w kazdym aspekcie mimo tego ze na papierze tak to nie wyglada. Kupilem dziewczynie a5 2016 niedlugo po premierze i na poczatku chodzil w miare fajnie, niedlugo pozniej po zainstalowaniu wszystkiego co zawsze ma na telefonie (a nie ma tego duzo) roznice w predkosci dzialania dalo sie odczuc bardzo. Przeskoki animacji nie sa rzecza rzadka, zamyslenia przy czasem prostych czynnosciach itd. Do tego sam aparat rowniez jest duuuuuuzo slabszy. W swojej klasie cenowej powiedzmy ze jest ok, ale do s7 startu nie ma kompletnie. No i inne rzeczy jak chocby czytnik linii papilarnych - w s7 dziala on praktycznie perfekcyjnie, w a5 mozna go traktowac jako gadzet a nie uzyteczna rzecz. Moim zdaniem wymiana ma sens ale tylko wtedy jesli naprawde tych pieniedzy potrzebujesz.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, to chyba zostanę przy swoim s7. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

@somebody101
    albo ja mam magiczny egzemplarz albo ty miales cos innego w ręce (o ile to w ogole miales) :)

Ja mam zainstalowane troche apek i caly czas dobrze chodzi. Jak powgrywasz tylko po to zeby sprawdzic ktory telefon jest najszybszy, to przy tescie flagowcow S7 odpadnie na starcie.

Widze ze opierasz sie glownie na informacjach z forum (i to jeszcze tych co ja pisaem :D ). Czytnik sprawdzilem osobiscie ten z S7 i też nie znajdowal mojego palca zawsze.

O przeskokach animacji i zmuleniu, to tez oparcie na podstawie mojego posta, bo pisalem o tym kiedys, ale problemem byla aplikacja (nazwy nie pamietam, ale cos z rodzaju personalizacji) a nie telefon.

No i warto wspomniec o cenie A5 i S7.

Co do wymiany, to jak kasa Ci potrzebna to wymieniaj. Jak nie, to ja bym zostawil S7.

TapTap z A5 2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Entercode

A ja znowu w drugą stronę, mam zamiar zmienić na s7, ale edge. 

Co nie zmienia faktu, ze A5 jest świetnym smartfonem.

Jesli nie musisz koniecznie zmieniać telefonu to zostaw sobie tę 7.

Edytowane przez Entercode

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja bym wymienił S7 na A5 bo S7/edge też lubią wybuchać :D a o A5 jak narazie niec nie piszą że komuś wybuchł :P wiec jak cenisz swoje zdrowie i życie to wymieniaj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.