Skocz do zawartości
kozyra1988

Czy warto zmienić s7 na a5 2016?

Rekomendowane odpowiedzi

dest

@ioy a moze przyznaj wkoncu że brak sensownych argumentów ;) przeciez dobrze to wiesz, tylko przez gardło nie moze przejść 

dobrze zoptymalizowany andrioid bedzie działał sprawnie, szybko a przy okazji generował minimalną ilość wakelockow potrzebnych do pracy, tyczy sie to rownież google play serv. pozatym nie widze najmniejszego sensu kupowania s7 czy a5 i ograniczania uslug które muszą pracować w tle aby synchro działało, sklep chodzi, gmail informowal + działy 44 inne funkcje smrtphona... 

zauważ że cytuje, ciągne za język ale braku argementów nie przeskoczysz... nie i koniec kropka... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ioy

Ale zamiast serwisów Google lepiej użyć różnych odpowiedników - aplikacji firm trzecich, które działają o wiele lepiej i oszczędniej!
    Przykładowo, po co ci gmail? Lepiej użyć Aqua Mail.
    Po co ci facebook? Lepiej użyć facebook Swipe (ma tryb AMOLED że jeszcze więcej zaoszczędzisz baterii).
    Przykłady można mnożyć, Google poza tym szpieguje i takie tam :)

Inviato dal mio SM-A510F utilizzando Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

@ioy

A dlaczego nie odpowiedziałeś na moje pytanie? Dlaczego telefony MEIZU nie wchodzą u ciebie w rachubę? Jesteś ukrytym "fanboyem" samsunga tak samo jak fani wyśmiewanego przez ciebie iphone? Nie uznajesz innej marki?

dodana zawartość
    10 godzin temu, ioy napisał:

I tak międolę te ajfony w rękach, przeglądam co to za cudo, i za każdym razem z podziwu nie mogę wyjść jakie pranie mózgu marketing zrobił dzieciakom: nie tylko same reklamy, ale w ogóle jakaś subkultura wykreowana przez speców, ajfony są obecne chyba w każdym filmie i serialu hollywoodzkim wyprodukowanym ostatnio

A czy twoje achy i ochy o twoim telefonie nie przypominają takiego samego prania mózgu przez reklamy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

@dest A5 2016 w Antutu wyciąga ok. 42.000 pkt.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ioy

Przypadek, że akurat Samsung wpadł mi w ręce, a może fakt, że ma klawisze sprzętowe i nie zabiera ekranowi cennej przestrzeni do wyświetlania obrazu, przez navigation bar.

A o firmie MEIZU pierwsze słyszę, a brzmi interesująco, ale gdzie jest haczyk, jakość czy coś innego?

pozatym nie widze najmniejszego sensu kupowania s7 czy a5 i ograniczania uslug które muszą pracować w tle aby synchro działało, sklep chodzi, gmail informowal + działy 44 inne funkcje smrtphona... 

Aha, a zwłaszcza reklamy :)

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo
    33 minuty temu, ioy napisał:

a może fakt, że ma klawisze sprzętowe

To akurat jest wada według mnie. Dlatego że nie ma możliwości dowolnej konfiguracji tych klawiszy w odróżnieniu od ekranowych (jak jest np. w telefonach LG, Huawei). Samsungi mają "lewy" (odwrotny do oficjalnego androida) układ tych klawiszy i nie pasuje mi on. Nie ma możliwości odwrócenia tego "złego" układu ikon na samsungach więc to jest wada telefonu a nie zaleta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

Wydaje mi się że przypisanie funkcji przycisków zarówno fizycznych jak i ekranowych jest czysto softwarowe. To że się u jakiegoś producenta da to zmienić a u innego nie to w/g mnie nie jest dowodem na to że tylko fizycznych się nie da przypisać. 

Fizyczne przyciski mają jeszcze jedną zaletę - łatwiej się obsługuje np w rękawiczkach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

Bez problemu można zamienić układ klawiszy na Samsungu, wystarczy Button Mapper z Google Play. Działa bez problemu na S7.

Wysłane z mojego Galaxy S7

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

@seba112 @S5Fan

Tylko ikonek już nie zamienicie miejscami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x