Skocz do zawartości
kozyra1988

Czy warto zmienić s7 na a5 2016?

Rekomendowane odpowiedzi

wiemar

nie warto. to porównanie trochę śmieszne. różnica w cenie i podzespołach bardzo duża. jak potrzebujesz kasy to inna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 8.10.2016 o 12:42, enesas napisał:

@somebody101
    albo ja mam magiczny egzemplarz albo ty miales cos innego w ręce (o ile to w ogole miales) :)

Ja mam zainstalowane troche apek i caly czas dobrze chodzi. Jak powgrywasz tylko po to zeby sprawdzic ktory telefon jest najszybszy, to przy tescie flagowcow S7 odpadnie na starcie. emoji14.png

Widze ze opierasz sie glownie na informacjach z forum (i to jeszcze tych co ja pisaem :D ). Czytnik sprawdzilem osobiscie ten z S7 i też nie znajdowal mojego palca zawsze.

O przeskokach animacji i zmuleniu, to tez oparcie na podstawie mojego posta, bo pisalem o tym kiedys, ale problemem byla aplikacja (nazwy nie pamietam, ale cos z rodzaju personalizacji) a nie telefon. emoji14.png

No i warto wspomniec o cenie A5 i S7.

Co do wymiany, to jak kasa Ci potrzebna to wymieniaj. Jak nie, to ja bym zostawil S7.

TapTap z A5 2016

Coz moge napisac. Kazda sroka swoj ogon chwali i tak jest niestety w twoim przypadku. Gdyby bylo inaczej i A5 chodzilby tak wspaniale to po co by ludzie kupowali flagowce skoro srednia polka oferuje to samo? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

@somebody101
    Po co kupować flagowce? Masz hajs, lepszy aparat, lepsza wydajnosc. Cos jeszcze?
    Przeczytaj swoj post zanim go wyslesz, bo z tego co widze, to tego nie robisz.

Faktycznie, są ludzie co odkładają na ten telefon pół roku czy nawet więcej, ale większość kupuje po prostu bo ma pieniądze i wie, że to nie naruszy bardzo jego portfela lub zwyczajnie bierze z abonamentu ;) .

Uwierz mi, że gdybym miał nawet na tą A5'tke  odkładać pół roku czy rok odmawiając sobie innych rzeczy, to bym jej nie kupił :)

Ciekawi mnie jeszcze to, w ktorym miejscu mojej wypowiedzi wychwalalem A5 i pisalem ze S7 jest gorsza (no chyba nie wychwalalbym A5 twierdzac, ze S7 nie jest lepsza, bo o tych modelach jest tu mowa).

Jezeli Ci chodzi o to, ze napisalem iż S7 jest wolniejszy od innych flagowcow, to myslalem ze to juz wie kazdy, ale widocznie znalazl sie wyjatek. Już pomijam fakt czytania ze zrozumieniem .

Wez pod uwage cene tych urzadzen, bo tego chyba w dalszym ciągu nie wziales pod uwage.

TapTap z A5 2016

Edytowane przez enesas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak potrzebujesz kasy to można by tak zamienić. W innym wypadku nie widzę sensu. S7 a A5 to zupełnie różne światy.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozważ ewentualną zmianę zamiast S7 na

OnePlus 3

Zuk z2 pro

Oba telefony za niższą cenę niż S7 i są o wiele responsywniejsze niż S7

i przede wszystkim mają 6 GB RAMU !!

Samsung dopiero w S10 będzie miało tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

@up
    Zamiana S7 na Zuka czy inne tego typu to już kompletna głupota.

TapTap z A5 2016

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6gb ram.. Phi :D Jeszcze nie potrzebne tyle jest więc to nie ma znaczenia. S10 dopiero? Już chyba w jakimś C9 Samsungu jeśli dobrze nazwę pamiętam wkładają 6. Co jak co ale jakbym miał s7 to bym zamienił tylko na iPhona :D Chyba że bym właśnie potrzebował pieniędzy z jakiegoś powodu nagle to taka a5 bym mógł sobie wziąć np żeby nie tracić tego uczucia nie wiem "premium" samsungowego za bardzo.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam a5 2016 a moja dziewczyna s7 edge i jedyną odczuwalną różnice zauważyłem w grach wymagających no i a5 nie obsługuje gear vr. Do tego ja mam nawalone sporo apk a ona mało co i różnicy w działaniu nie widzę. Robiłem 2 takie same zdjęcia jednym i drugim telefonem i też nie widzę różnicy a ślepy jeszcze nie jestem. Takie jest moje zdanie wzięte z doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Michał Jaskulski

Używam s7, moja mama ma a5. Różnica jest w każdym aspekcie widoczna a jak chodzi o aparat to już w ogóle kompletnie inna półka jakościowa. Porownywanie tych 2 smartfonow to po prostu żart.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Nie no.. o czy Wy piszecie..?..co tu porównywać..? Niczym się nie różni wg niektórych...? :)

To tak na szybkiego...

- Ładowanie indukcyjne,

- pojemność min. 2 x tyle co A5 - 32 GB,

- pamięć RAM 2 x  tyle co A5 - 4 GB RAM,

- poj. kart pamięci prawie 2 x tyle co A5,

- rozdzielczość ekranu,

- wodoszczelność,

- szybszy bluetooth,

- aparat z optyczną stabilizacją i z flesz dual led,, nie wystająca optyka aparatu,

- czujnik światła, barometr, czujnik wilgotności, pulsometr i inne,

- diody powiadomień

Edytowane przez jarmk
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.