Skocz do zawartości
kozyra1988

Czy warto zmienić s7 na a5 2016?

Rekomendowane odpowiedzi

dest

@S5Fan sorki ze mało gramatycznie napisane ale na szybko bez czytania pózniej :P zakładam jednak ze nie o to chodziło... więc tłumacze co miałem na mysli...

skoro robiłes takie porówniania(zakładam ze miały miejsce ;) ) to warto było na koniec pobrać z tel odpowiednie dane i utrwalić 

wystarczyłby nawet taki screen z gsama gdzie wiele widac... 

Spoiler

2lkxrom.jpg

dobra, dajmy juz z tą farsą spokój... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu
    Notatka Moderatora Globalnego:
    Treść notatki:

Panie i Panowie,

proszę o powrót do tematu wątku - poprzednie posty mocno go naginały, aczkolwiek postanowiłem, że je zostawię. Jednakże ostatnie, gdzie pytano o nazwy aplikacji to już lekka przesada i nic nie wnoszący spam.

Takie sprawy można załatwiać na PW. Posty zostały ukryte. Kolejne pisane nie na temat będą odpowiednio nagradzane.

Pozdrawiam i życzę miłej nocy.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę zauważcie, że, jak zrobicie ROOTa wtedy możecie telefon zoptymalizować do tego stopnia że jego praktyczna szybkość i sprawność wzrośnie dramatycznie, i np. a5'16 z ROOTem, zmoddowany okaże się lepszy pod każdym względem od s7 bez ROOTa.
    Ale wysoka cena jak wiadomo (w połączeniu z flagą Knox) mocno zniechęca do eksperymentów.
    Wobec tego, lepiej brać a5'16 wraz z tym 1k złotych :) A potem z zROOT'ować, zoptymalizować, sprawić żeby telefon "jadł ci z ręki" :)

------
    Robienie ROOTa zgodne z gwarancją w EU
    (dyrektywa KE: 1999/44/CE)
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=68784788
    Wątek w newsgroups: http://tinyurl.com/z5slarq
    Powiedzcie dlaczego w Niemczech respektuje się tę dyrektywę "z automatu" a w Polsce serwisy "o niczym nie wiedzą"?
    LUDZIE MIEJCIE JAJA!!!!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ive.heyah

Aha. I rootem sprawisz też, że telefon zacznie być wodoszczelny, dostanie diodę powiadomień, stanie się jednym z najlepszych fotosmartfonow na rynku itd? 

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wodoszczelność jest sprawą sprzętową, ale reszta się zgadza :)

(Parę modd'ów i:
    - lepsze sterowniki fotoaparatu,
    - wykorzystanie flesza LED jako "diody powiadomień" z niezwykle elastyczną konfiguracją i personalizacją :)
    - rzadko stock'owe oprogramowanie do pięt dorasta temu co może sprawić modding )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha. Nawet nie wiem jak to skomentować. Nie wiem czy twoje posty to jakieś prowokacje celowe? Bo nie sądzę że ty mówisz serio z tym wszystkim ?

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam ale w jakim sensie prowokatorka, że chcę z Was wydobyć precyzyjne informacje?
    Akurat w co jak w co ale w olbrzymie korzyści płynące ze zmoddowanego systemu święcie wierzę, z własnego doświadczenia!
    @somebody101, właśnie o to chodzi że nie wiesz, brak Ci rzeczowych argumentów?

Ale zamiast nich zaczynacie wycieczki personalne pod moim adresem, jakoś dziwnie przypominają lekceważenie wynikające z uprzedzenia do możliwości żeńskiego intelektu

P.S. Przykładowo, chcę prostą rzecz, żeby w pasku statusu pokazywał mi się bieżący "bitrate", ale widzę że bez ROOTa bida! :)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    11 godzin temu, ive.heyah napisał:

właśnie o to chodzi że nie wiesz, brak Ci rzeczowych argumentów?

Dyskutowac na argumenty mozna. Problem w tym, ze ta dyskusja sie robi bardzo niepowazna, bo swoje argumenty czerpiesz z sufitu i probujesz wmowic wszystkim, ze wystarczy do TICO dolozyc strumienice i 2 spojlery i mozna scigac sie z ferrari. Ja koncze, bo ta dyskusja jest bez sensu. Na koniec tylko odnosnie samego watku - zmiana s7 na a5 jest totalnie bez sensu, to zupelnie inna półka jakosciowa sprzetu pod kazdym wzgledem. I szybkosci dzialania i aparatu i wszystkich innych dodatkow mniej lub bardziej znaczacych. Jedynym argumentem na przesiadke na slabszy model to brak kasy w portfelu. Tyle.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ioy

Jest lepszy, ale aż o tyle ile sugeruje jego cena? Biorą te ceny z sufitu chyba a marketing ma za zadanie je uzasadnić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ioy

//

Moim zdaniem warto 1000zl dołożyć i mieć urządzenie bez konieczności pójścia w spore kompromisy i bez konieczności wmawiania potem samemu sobie ze dobrze zrobiłem zostawiając 1000 w kieszeni.

Edytowane przez mobopx
    Usunięte zbędne wycieczki.
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x