Skocz do zawartości
Speedster2000

W jaki sposób skonfigurować telefon, aby wytrzymał jak najdłużej na jednym ładowaniu? [A5 2016]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jako że mam telefon od wczoraj, a dużo o nim słyszałem zwracam sie do was o pomoc w optymalizacji baterii. Używajac telefon przez cały dzien średnio zaawansowanie (troche połączeń , whatsapp,messenger) bateria spadła ze 100 do 38%. W tym 2h 20m na ekranie. Przez noc bateria spada o 6% (telefon bezczynny). Soft 6.0.1. Macie jakieś sposoby na optymalizacje tego ? Czy to andek M jeszcze nie dopracowany ? Ponoć tel telefon słynie z dobrej baterii i conajmniej 5h na ekranie a tutaj troche tego nie widac ;) Proszę o pomoc

Edytowane przez Muszczu
    Doprecyzowanie nazwy wątku, nazwa powinna być krótkim streszczeniem pierwszego postu, proszę o tym pamiętać. [4.3]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

Na Wi-Fi czy LTE ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arlon

Może masz jakąś apkę, która ciągle podtrzymuje aktywność telefonu? U mnie najgorzej jest w jednej sali przy 0-1 kresce zasięgu gsm i 0-1 kresce zasięgu wifi. A i tam mając 3h zajęć, gdy używam telefonu podczas nich to potrafię wyciągnać pod koniec dnia ok 5h sotu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@locarnop Wifi. Z apek niemam nic jakiegoś mocno obciażającego wydaje mi się. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Entercode

Mi bateria leciała szybciutko przy słabym zasiegu. Mimo, że telefon lezał bezczynnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi