Skocz do zawartości
Mikel25

Słuchawki - jakie najlepsze dla Mi5

Rekomendowane odpowiedzi

conti

@Kaudii Może to sugestia albo teoria zaczerpnięta z elektroakustyki dotycząca "wygrznia" przetworników. Mam wrażenie, że po paru tygodniach grają lepiej. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sprawa słuchawek wygląda w modelu Mi5s Plus? Ja się przesiadłem z OPO gdzie używałem zwykłych słuchawek dołączanych do telefonu jeszcze kilka lat wstecz i stwierdzam, że sytuacja jest dramatyczna. O ile na OPO dźwięk był głośny i wyraźny, to teraz na Mi5sP jest cichy i stłumiony. Próbowałem w ustawieniach dźwięku zmieniać presety, ale nic to nie daje. Czy zakup słuchawek dedykowanych z Xiaomi wyeliminuje słabej jakości dźwięk? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

@fajans82 napewno po części tak, ponieważ w ustawieniach możesz wybrać słuchawki jak obecnie używasz i wtedy ustawiają się bardziej dopasowane parametry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przesiadłem się na Mi5S Plusa z Xperi Z3+ i dźwięk na słuchawkach jest strasznie cichy, w xperi tak grało na połowie głośności, jakość dźwięku jest fajna ale nawet jak chce go podpiąć do wzmacniacza to trzeba kręcic do maksa żeby jako tako grało... może jest jakiś mod na to ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi