Skocz do zawartości
Kapyszon

[LG X Power] Dziwne rysy/plama na wyświetlaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jest to, że wymienili wyświetlacz a plamy zostały. Wychodzi na to że duża część wyświetlaczy ma jakąś wadę skoro kolejna osoba tutaj potwierdziła, że ma te plamy albo to nie wyświetlacz tylko coś koło niego a serwis nie potrafi tego zidentyfikować. Informuj jak potoczy się sprawa. Najgorsze w tym jest to, że to mój drugi z trzech LG z jakąś wadą. Wcześniej G2 mini na maksymalnej jasności przy niskim stanie baterii wydawał cichy pisk a poza tym mimo, że był kupiony na wolnym rynku (konkretniej w RTV Euro AGD) miał wgrany ROM z Plusa. Kierownik sklepu podczas rozmowy stwierdził, że to nie ich wina, że sobie wgrałem jakiś system (zaktualizowałem telefon przez OTA do Lollipopa xD a aplikacja LG PC Suite po wybraniu opcji napraw oprogramowanie czy coś w tym stylu z automatu po IMEI wgrywała ten ROM z Plusa). Stwierdziłem, że nie będę się denerwował i wgrałem cyjana.

Edytowane przez Kapyszon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja pierwsza myśl była właśnie taka, że ten wyświetlacz to jakaś wada fabryczna. Jeden z nieautoryzowanych serwisów powiedział mi, że może to być po prostu klej, którym wyświetlacz jest przyklejany do płyty. Jednak podkreślił mi, że żaden szanujący się serwis by tego w ten sposób nie zrobił. Mnie za bardzo to nie interesuje. Telefon kupiłem jako nowy, podpisałem umowę. Dzisiaj poszedłem jeszcze do innego sklepu i tam właśnie kobietka jak się dowiedziała, że mój telefon jest już 3 ci raz od razu zaproponowała rękojmię a jeśli nie chce się w to bawić to podała mi inny autoryzowany serwis. Poinformuję jak będę miał jakieś info. Mam tylko nadzieję, że pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój X-power ma taką przypadłość, że kiedy się nagrzeje poprzez intensywne użytkowanie, lub szybkie ładowanie, na górze ekranu, lekko poniżej paska stanu, pojawia się przebarwienie, i kolor biały jest w tym miejscu taki bardziej żółty/beżowy, kiedy telefon ostygnie problem ustępuje, i pojawia się znów, kiedy temperatura podzespołów jest wysoka. rozważałem oddanie go na gwarancję, ale skoro mam ubezpieczenie ekranu wykupione, nie wiem czy jest sens go oddawać, skoro w normalnym użytkowaniu to nie przeszkadza...

może wy mi poradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wynika z tego, że jest to przypadłość tych telefonów. Przede wszystkim u mnie to o czym piszesz zaczęło się od dziwnych rys jak by pod ekranem. Po wymianie całości niestety ale plamy zostały. Walczyłem 4 razy z serwisem (telefon był wysyłany przez operatora), który za każdym razem upierał się, że wszystko jest ok. Kiedy zmieniłem serwis od razu zacząłem rozmawiać z kierownikiem. Ten zauważył ten mankament i po 2 tygodniach poinformował mnie, że czeka na mnie nowiutki lg. Mnie ta plama denerwowała. Poza tym telefon nie kosztował 100zł, żeby można było to olać. Z resztą drugi raz już nie popełnię tego błędu i będę stronił od tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi