Skocz do zawartości
minia17

Czy jest działający stockowy aparat do CM13?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jak w temacie. Poszukuję działającego stockowego aparatu do LG g2 D802 działającego na CM13. Obecnie z powrotem wróciłem do Lollipop 5.0.2 właśnie ze względu na lepszą jakość zdjęć. Próbowałem już kilkukrotnie min. https://www.youtube.com/watch?v=4tZ8o7HTGnI oraz https://plus.google.com/communities/105192843938506663262 niestety bez skutku-aparat po prostu nie działa. Czy ma ktoś pomysł na działający stockowy aparat w CM13?

pozdrawiam

Edytowane przez Araa
    Usunięto prefix, doprecyzowałem nazwę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

Z tego co wiem i się orientuję to na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości

LG G2 32GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja gdzieś już znalazłem taki poradnik, w którym było opisane jak to zrobić, były paczki do flashowania... no, ale niestety... aplikacja potrafiła się nie włączyć lub wyłączyć w trakcie zapisu zdjęcia/wideo (panie, to były sekundy!)

EDIT: Najlepszy na razie jest Snap Camera.

Edytowane przez phantasto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fop33

Możesz jeszcze sprawdzić Open Camera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shavo6

Z tego co przeczytałem kiedyś na XDA - Nie ma i na 99 % nie będzie możliwości zainstalowania stockowej aplikacji aparatu na zadnym customie nieopartym o stockowy rom LG. Powodem są biblioteki obsługujące aparat, których LG nie udostępniło i nie ma możliwości zaimplementowania ich do jakiegokolwiek customa :P Póki co chyba najlepszą dostępną opcją jest używanie Snap camery od Qualcomma.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    #plus
    Póki co chyba najlepszą dostępną opcją jest używanie Snap camery od Qualcomma

Działa na RR 6.0.1? CM13.

Tap Tap G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@#plus działa, bo sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepe444

Co z tego, że działa, jak robi kiepskie zdjęcia. Nie tu jest problem, że jakaś aplikacja zadziała albo nie (programików do robienia zdjęć jest mnóstwo), tylko jakość zdjęć na ROMach "niefirmowych" jest żenująca, obojętnie czym zrobionych, z powodów problemów zasadniczych i chyba nierozwiązywalnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    15 godzin temu, phantasto napisał:

@#plus działa, bo sprawdzałem.

skąd pobierałeś snapcamere od qlk ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    #plus
    Co z tego, że działa, jak robi kiepskie zdjęcia. Nie tu jest problem, że jakaś aplikacja zadziała albo nie (programików do robienia zdjęć jest mnóstwo), tylko jakość zdjęć na ROMach "niefirmowych" jest żenująca, obojętnie czym zrobionych, z powodów problemów zasadniczych i chyba nierozwiązywalnych.

Czy ja wiem czy takie kiepskie siedziałem kilka dni na RR 6.0.1 po wygraniu tego aparatu zauważyłem znaczną poprawę. Zdjęcia wychodziły naprawdę super ale długo to nie trwało po factory reset tel wisiał na logo LG.

Tap Tap G2

dodana zawartość
    skąd pobierałeś snapcamere od qlk ?

https://www.qualcomm.com/news/snapdragon/2015/01/12/snapdragon-camera-features-add-dslr-effects-your-mobile-phone

Tap Tap G2

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi