Skocz do zawartości
marss

Jaki Smartwatch do S7?

Rekomendowane odpowiedzi

marss

Witam,

Jaki smartwatch polecacie do S7?

Domyślam się że Samsung Gear to najlepszy wybór, ale dla mnie zbędny i za drogi, ponieważ w pełni satysfakcjonuje mnie S7 i nie potrzebuję tyle funkcji w zegarku,

Moja żona używa S5 z GearFit 1 i właśnie takiego zegarka szukam, który mnie poinformuje, że dostałem sms, że ktoś do mnie dzwoni, monitoruje sen, kroki itp. kiedy telefon leży w zasięgu BT, żebym nie musiał mieć go przy sobie cały czas.

Czy ktoś używa Xiaomi miband2 zastanawiam się jak będzie współpracować z S7 czy będą działać podstawowe funkcje i s-health czy nie rozłącza. Zastanawiam się nad nim ze względu na cenę 120zł

Dziękuję za pomoc i proszę o opinię który zegarek najlepszy w różnych przedziałach cenowych.

Edytowane przez Fenek
    Tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184

Dedykowany najrozsądniej tylko cena nie jest rozsądna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Co do Mi band 2 to wszystko działa ale niestety z S-healt nie współpracuje. Z tą aplikacją to tylko coś od Samsunga. Ja aktualnie mam LG Urban 2 i MiBand 2.
    Może celuje w Gear S2 miałem go i wszystko super z S7 działało.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Saw Pa

Osobiście używam Asus zenwatch a . Działa bez problemu. Kroki puls... smsy dyktowane głosem  itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Ja używałam do S6 Edge Plus zarówno LG Urbane2 jak i Moto 360 Sport i wszystko działało bez problemu.

Pacnięte przy pomocy Huawei P9 z plusem ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

@kasica-76
    Ale z S-healt LG nie współpracuje.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Wiem, ale używałam aplikacji FIT.

Pacnięte przy pomocy Huawei P9 z plusem ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@marss Polecam Microsoft Band 2.

Ta opaska posiada następujące czujniki:

- Optyczny czujnik pracy serca
    - Trójosiowy akcelerometr
    - Żyroskop
    - GPS
    - Czujnik natężenia światła
    - Czujnik temperatury skóry
    - Czujnik UV
    - Czujnik pojemnościowy
    - Czujnik galwaniczny
    - Barometr

Używam od roku pierwszej wersji MB i wreszcie jest to opaska która w trybie krokomierza (wyłączony GPS) nie liczy kroków podczas jazdy samochodem czy też gestykulowania rękami (trzeba fizycznie chodzić).

Na pokładzie jest pełny GPS który można w dowolnej chwili włączyć/wyłączyć oraz optyczny monitor pulsu którego wyniki są porównywalne z Garmin Forerunner 910XT / Suunto Ambit3 Peak.

Ma perfekcyjny monitor snu i rano na smartfonie będzie widać m.in.: jak często się budziliśmy, czy sen był lekki czy głęboki a także jeśli noc była upojna to i taka informacja się trafi.

Wbudowany barometr, trójosiowy akcelerometr i żyroskop znakomicie liczą pokonywane schody np. podczas biegania po nich (przydatne jeśli ktoś uprawia towerrunning).

Fajną funkcją jest czujnik UV który informuje nas, jak długo można przebywać na słońcu bez obawy spalenia skóry.

Do opaski jest dedykowana aplikacja Microsoft Health która bije na głowę Endomondo, Stravę, Runtastic, RunKeeper i inne.

Oczywiście są powiadomienia (telefon, sms, e-mail) na które można odpisywać. Co ważne - jest wibracja a więc podczas spotkania służbowego czy w kinie nie będziemy nikomu przeszkadzać.

Opaska współpracuje m.in. ze Stravą oraz Endomondo.

Bez problemu paruje się z dowolnym telefonem bez względu na platformę: iOS, Android czy WM.

Posiada magnetyczne ładowanie (koniec z ładowaniem przez port microUSB).

Pierwsza wersja tej opaski z drugiej ręki kosztuje ok. 250 zł, a druga wersja ok. 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bri

A jakiś tańszy smartzegarek który pokaże powiadomienia, zacznie dzwonić gdy ktoś dzwoni a telefon wciśnięty do spodni i jeszcze go nie słyszę (albo działa ten super przyjemny bug gdzie chyba kodek dźwięku się wypiernicza po dwóch sekundach i przestaje odtwarzać cokolwiek z głośnika).

Żeby współpracował z Whatsapem, gmailem, inboxem, nie chcę 78 czujników tylko BT i dobrą bateryjkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Saw Pa

@bri asus zen watch. Używam . Dźwięku nie ma ale jest wibra. Wszystkie powiadomienia. Obecnie 300 zł. Bateria dwa dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi