Skocz do zawartości
marss

Jaki Smartwatch do S7?

Rekomendowane odpowiedzi

Saw Pa

@kasica-76 tak się do LG Urbane 2 przymierzam. Ale ta ładowarka mnie niepokoi. Mocno udziwniona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

To jeżeli nie koniecznie chcesz nowy to napisz na PW bo ja będę zmieniał na S3

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76
    @kasica-76 tak się do LG Urbane 2 przymierzam. Ale ta ładowarka mnie niepokoi. Mocno udziwniona.

Naprawdę szczerze polecam. Ładowarka faktycznie dziwna, ale nie ma z nią problemów.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    19 godzin temu, kasica-76 napisał:

teraz mam LG Urbane 2 na Android Wear i ten system bije na głowę Samsunga pod względem funkcjonalności.

Tyle, że LG Urbane 2 kosztuje ~1499 zł (nowy) i nie ma nawet GPS-u ponieważ GPS jest tylko w wersji modemu LTE a na Europę (Polska) LG U2 ma tylko modem 3G.

Z takie pieniądze (~1499 zł) lepiej jest kupić porządny zegarek sportowy z funkcjami smartwatch np. Suunto Ambit3 Peak HR.

Informacja o modemie 3G w LG Urbane 2 ze strony producenta: http://www.lg.com/pl/akcesoria/lg-Watch-Urbane-2nd-Edition

Edytowane przez McCormack

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Jeśli chcesz PORZĄDNY zegarek z GPS-em, to proponuję jakiegoś Garmina ( obsługuje on też powiadomienia i wyświetla połączenia ). Garmin w tej dziedzinie nie ma sobie równych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Tyle, że LG Urbane 2 kosztuje ~1499 zł (nowy) i nie ma nawet GPS-u ponieważ GPS jest tylko w wersji modemu LTE a na Europę (Polska) LG U2 ma tylko modem 3G.

Z takie pieniądze (~1499 zł) lepiej jest kupić porządny zegarek sportowy z funkcjami smartwatch np. Suunto Ambit3 Peak HR.

Informacja o modemie 3G w LG Urbane 2 ze strony producenta: http://www.lg.com/pl/akcesoria/lg-Watch-Urbane-2nd-Edition

Masz ten zegarek że tak piszesz ? Bo ja mam i GPS posiada więc nie wprowadzają ludzi w błąd.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Oczywiście że LG Urbane 2 posiada GPS. Można też do niego włożyć kartę SIM i zegarek działa jak telefon .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    23 godziny temu, kasica-76 napisał:

Jeśli chcesz PORZĄDNY zegarek z GPS-em, to proponuję jakiegoś Garmina ( obsługuje on też powiadomienia i wyświetla połączenia ).

Garmin w tej dziedzinie nie ma sobie równych.

Używałem sporą ilość lat naręcznych zegarków Garmin i największą ich bolączką jest czas pracy w trybie GPS wynoszący nawet w topowych modelach tylko.. 20 godzin.

Porównując Garmina do zegarka który mam w opisie (Suunto), czas pracy w trybie GPS wynosi 200 godzin.

Garmin: https://www.trigar.pl/pl/p/Garmin-Fenix-3-SilverGrey-/1077

Suunto: http://www.suunto.com/pl-PL/produkty/Zegarki-sportowe/Suunto-Ambit3-Peak/Suunto-Ambit3-Peak-Black-HR/

dodana zawartość

@zabka35i @kasica-76

Podajcie fabryczny model swoich LG Urbane 2 oraz informacji, czy były one kupione w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Ja kupowałam w X-Kom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że nie podałaś modelu swojego LG Urbane 2..

W sklepie X-kom LG Urbane 2 sprzedawany jest z modem 3G (nie LTE) oraz z A-GPS- co warto sprawdzić w poniższym linku:

http://www.x-kom.pl/p/301443-smartwatch-lg-watch-urbane-2nd-edition-3g.html

Legenda:

GPS korzysta z sygnału z satelit, które krążą z dużą prędkością wokół ziemi

A-GPS bazuje na naziemnych i nierównomiernie rozlokowanych stacjach bazowych telefonii komórkowej GSM. Dokładność zależy w głównej mierze od tego, w jakich odległościach i jak dużo stacji GSM znajduje się na danym obszarze.

W większych miastach, w których liczba nadajników BTS jest większa, sygnał urządzenia z A-GPS jest silniejszy i bardziej dokładny. Niestety poza miastem, gdzie liczba nadajników jest o wiele mniejsza, sygnał również jest słabszy i mniej dokładny. W rezultacie, urządzenie z AGPS jest nieco mniej precyzyjne od prawdziwego GPS.

Dokładność A-GPS w mieście wynosi około 20-30 metrów, natomiast dobrej jakości GPS oblicza pozycję z dokładnością do około 5-10 metrów, a w przypadku nawigacji turystycznych może to być nawet do 1 metra.

Edytowane przez Fenek
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi