Skocz do zawartości
marss

Jaki Smartwatch do S7?

Rekomendowane odpowiedzi

A ja posiadając jakikolwiek model z serii Galaxy kupił bym do kompletu Gear S2 lub zaczekał na S3.
    Mam S2 Classic i w połączeniu z OP3 jest rewelacyjny a w połączeniu z S7 musi być jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Chyba faktycznie tak jest, że posiada A-GPS. Jednak ja w tym zegarku nie korzystam z tej funkcji - głównie korzystam z powiadomień i połączeń, rewelacyjną sprawą jest wykonywanie połączeń i pisanie SMS przy pomocy głosu. Do treningów rowerowych używam Garmina Edge 1000.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 13.11.2016 o 13:37, kasica-76 napisał:

Chyba faktycznie tak jest, że posiada A-GPS. Jednak ja w tym zegarku nie korzystam z tej funkcji

Posiadanie GPS-a w LG Urbane 2 można bardzo łatwo sprawdzić wychodząc na trening bez smartfona.

Jeśli LG zarejestruje trasę (ślad na mapie, ilość km) to ma GPS ale jeśli jest tylko ilość km bez śladu to odległość szacuje w/g krokomierza.

Ja od roku mam opaskę Microsoft Band 1 która potrafi pracować bez smartfona i ma fizyczny GPS ponieważ w trybie treningu (bieganie, rower) rejestruje ślad na mapie, ilość km i tętno. Potem oczywiście można sobie po bluetooth zgrać cały trening do telefonu a potem np. na Stravę.

Dnia 13.11.2016 o 13:37, kasica-76 napisał:

Do treningów rowerowych używam Garmina Edge 1000.

Na rowerze osobiście używam Garmina GPSmap 62st ponieważ posiada przede wszystkim pojemnik na zwykłe baterie i długo potrafi na nich działać. Mając włożone dobre akumulatory (Energizer 1,2V / 2400mAh) Garmin wytrzymuje 25 godzin bez podświetlenia a 20 godzin z podświetleniem (20% które spokojnie wystarcza w nocy) co jest dobrym wynikiem gdyż wystarcza mi na 5-7 treningów 3-4 godzinnych.

Z tego co widzę, według informacji producenta - Garmin Edge 1000 ma wbudowany akumulator (3,7V / 1200mAh) który w trybie treningu może działać do 16 godzin (choć użytkownicy piszą o realnym czasie ok. 10-12 godzin) ale z racji, iż jest to niewymienne ogniwo to będzie ono z czasem działać co raz krócej więc na dłuższy trening trzeba brać ładowarkę/powerbanka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hey. Miałem opaskę Gear Fit 2 i działała fajnie z s7 ale niestety popsuła się po kilku dniach (ekran siadł), później kupiłem moto 360 v2 . Także problemu nie było i byłem w miarę zadowolony ale widzę że samsung gear s3 na horyzoncie to sprzedałem motke i czekam na gear s3 :) Jak się będzie sprawował zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

MiBand 2 to przede wszystkim nie smartwatch, daje tylko podstawowe funkcje w połączeniu z telefonem. Od dzisiaj jestem posiadaczem Gear S3 Frontier i chyba przy nim zostanę a LG Urbane 2 sprzedam. Jednak jak dla mnie Gear jest najlepszym wyborem posiadając telefon tej samej marki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A poleci ktoś dobrą i w miarę tanią opaskę lub taniego smartwatcha ? Niestety nie stać mnie na zegarek 1-2k xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@zabka35i duzy strasznie ten zegarek, chodzi mi po glowie ale rozmiar gear2 jest idealny...

Jak cos opisz swoje wrażenia po kilku dniach i daj znac gdzie kupiles

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

@dest
    Jeżeli chodzi o rozmiar to w porównaniu do S2 jest duża różnica ale ja używałem teraz LG Urban 2 więc nie odczuwam tego bo S3 jest nawet ciut mniejszy.
    Co do reszty dam znać jak po używam ale na chwilę obecną bardzo mi się podoba.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja polecam Cogito Classic , bateria 3-4 miesiące :) sparowany z S7 pracuje idealnie i jak wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi