Skocz do zawartości
tomczyk

Pęknięty wyświetlacz

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czego tu zazdrościć, ogólnie wychodzi, że muszę kupić ten droższy? czy mogę zamontować sobie ten tańszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo amoled lepszy miałem galaxy s i widzę różnicę najbardziej w głębi czerni. Podejrzewam że możesz kupić super clear ale wolałbym żeby potwierdził to ktoś kto się zna bo przecież część różni się tylko producentem zdaje się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozesz kupic tansza wersje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a różnica jest dużo między nimi? w sensie obrazu? widać to gołym okiem, jeśli z tel korzystam do przeglądania internetu, poczty, czasami skype, i jakieś gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cos moje posty nie wchodza...

juz ok..

do tego do czego bedziesz uzywac to roznicy az takiej nie widac, slcd jest lepszy do tekstu, samoled do odzwierciedlenia barw i czerni, ale kolory lubi przesycic...

sam mam slcd i nie narzekam mimo ze nie widzialem samoleda. widzialem ostatnio na alletanio wyswietlacz samoled za 399zl nowy takze moze jeszcze sie pojawia.

zastanawialem sie czy jest mozliwosc wymiany slcd na samoled - zeby zobaczyc jak to jest z tym samoledem ;) ... wie ktos czy takie cos mozna zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale czy lcd będzie pasował zamiast mojego samoled'a? na zdjęciach z ebay wyglądają trochę inaczej. jutro spróbuję go rozkręcić i zobaczyć chyba jak wygląda to od środka, bo jeśli różnicy nie ma to kupię tańszy.

chodziło ci o allegro? na chwilę obecną nic tam nie mogę znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak o allegro... Jeszcze dwa dni temu były, może aukcja się skończyła.. Z zewnątrz wyglądają tak samo ważne jak w środku czy złącza sa w tych samych miejscach. Jak rozbierzesz to napisz co zobaczyłeś i może ogólnie zrób zdjęcia żebyśmy zobaczyli jak to to wygląda w środku

Tutaj były

allegro.pl/wyswitlacz-lcd-amoled-samsung-i9020-i9023-nexus-s-i1834433276.html

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bedzie pasowac na pewno , nawet na allegro w tej aukcji pisze ze do i9020 oraz i9023 , w tym linku : New Genuine Samsung Google Nexus S i9020 Front Touch Panel Lcd Display Digitizer | eBay jest to polowa telefonu mozna powiedziec bo jest tam ramka panel dotykowy wyswietlacz i polowa korpusu wiec z wymiana nie ma zadnych problemow wystarczy odkrecic srubki i przelozyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dostaję sam wyświetlacz czy coś jeszcze oprócz tego? bo nie wiem czy poradzę sobie z wymianą :D

pisałem do tego kolesia z allegro. już nie ma tego wyświetlacza i nie jest w stanie powiedzieć kiedy będzie miał, a szkoda bo jest tańszy niż na ebay :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cały przód z dotykiem, zostaje tylko przełożyć

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi