Skocz do zawartości
Irenty

Zrywanie połączeń

Rekomendowane odpowiedzi

Irenty

witam.

mam problem ze swoją S3 compact a mianowicie zrywa połączenia po jakimś czasie albo kiedy dzwonię albo ktoś dzwoni to ja słyszę a mnie nie słychać i po kilku sekundach zrywa połączenie. Zauważyłem jak przełączę z LTE na G2 to połączenie się nie zrywa. Internet chodzi na LTE bez zakłóceń. Mam wersję Androida 6.0.1 ale w poprzednich miałem to samo. Wg skali to LTE jest prawie ful to też zrywa. A i jak połączę się i nie zerwie od razu to jak przejdę do innego pomieszczenia to wtedy zrywa tzn najpierw zawsze mnie nie słychać a ja słyszę a po kilku sekundach zrywa połączenie. Telefon już nie jest na gwarancji. Mogę używać do dzwonienia tylko jak przełączę "Preferowany tryb sieci- tylko GSM" . Jestem teraz w Premium Mobile, ale niedawno byłem w plusie i było to samo.

Możecie jakoś pomóc? 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Irenty

A co powiesz na wgranie softu na nowo? Przyczyna może siedzieć w OS lub kernelu, a jak nie to rozkręć telefon i popatrz na antenę. Chociaż ja i tak bym na twoim miejscu poszedł do serwisu i dał nawet 50 zł za naprawę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Irenty

Soft już wgrywałem od nowa i to samo, na razie ratuje się tym że mam włączone- tylko GSM i nie zrywa a jak potrzebuje internetu to włączam LTE, a jak będę we Wrocku to pójdę do serwisu.

Edytowane przez patrikos23
    Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości - poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro soft już wgrywałeś to wina hardware widocznie tracisz na bardzo krótko zasięg i dlatego zrywa oddaj do serwisu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Irenty Jeżeli full wipe nie pomaga to raczej to wina sprzętowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Irenty

Ale jak patrzę w czasie zrywania słupki stoją na maxa.... a moim zdaniem powinno też zrywać internet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Irenty  od zawsze tak masz? próbowałeś wgrać starszy soft? domyślam się że masz 6.0 spróbuj np na 5.1.1 lub inna wersje softa 6.0 jeśli nie masz xeo lub twojego brandu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi