Skocz do zawartości
Souler7

Root, FRP Lock, inicjowanie i aktualizacja stoją na 0% - jak przywrócić firmware?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Parę dni temu wpadłem na bardzo głupi pomysł aby zrotoować telefon Samsung Galaxy A3 (6).

Użyłem Odina, cf autoroot'a, potem <wycięta treść> i busyboxa. Wszystko było ok, aż do momentu kiedy wyłączyłem telefon.

Włączył się FRP lock, więc próbowałem temu zaradzić poprzez Kies3.

Niestety Kies3 przez pare dobrych godzin stał na 0% przy inicjowaniu i aktualizacji oprogramowania, a przy ponownej próbie włączenia urządzenia wyskoczył blue screen z tipem aby przywrócić system poprzez Smart Switch.

Smart Switch podobnie jak Kies3 pobiera aktualizacje ale stoi na 0% przy inicjowaniu i aktualizacji.

W serwisie Samsung zaproponowano mi jedynie wymianę dysku z racji rootowania, co wiąże się z dość dużymi kosztami.

I tutaj nasuwają się moje pytania:

- czy są jakieś inne sposoby aby przywrócić firmware? (przy próbie wgrania firmware ręcznie, Odin jest blokowany przez FRP lock)

- czy warto spróbować w niefirmowym punkcie GSM? (do tej opcji podchodzę trochę sceptycznie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dzidexx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dzidexx Nie znalazłem tu nic nowego, czego jeszcze nie próbowałem.

Jak już wspomniałem Odin ma FRP lock, a Kies3 i Smart Switch stoją na 0%

EDIT:

Wszystko udało się naprawić stosując tą metodę.

Edytowane przez Souler7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi