Skocz do zawartości
Eric

LG G4 Nougat 7.1 Pixel Style by Eric

Rekomendowane odpowiedzi

Eric
Spoiler

c75d422391afe078gen.jpg

Telefon: LG G4

Rom: Genisys Rom

Launcher: Nova Prime Beta

Edytowane przez Eric
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem zalew Pixeli :D. Jak dla mnie styl średni, ale taki już jestem. Tu akurat jest zrobiony dobrze.

Czarny Leon + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eric

No faktycznie jest tego dużo, ale może dlatego że ludzie są znudzeni tym co było do tej pory. Jeden guzik i wracam do stock od LG jeśli mi się już znudzi. Jedynie co to mógłbym zmienić ikony ale nie wiem na jakie

LG G4 + SwiftKey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xochkarol
36 minut temu, Eric napisał:

Jedynie co to mógłbym zmienić ikony ale nie wiem na jakie

Na jakieś fajne minimalistyczne. Fajnym Icon Packiem zawierającym prawie 2500 ikon jest Cornie Icons autorstwa Patryka Goworowskiego. Świetne ikonki, za praktycznie bezcen, jak na taką rzecz. Tym samym wspierasz polskiego można by rzec artystę, bo to jest pewnego rodzaju sztuka - projektowanie ikon :)

Edytowane przez Kelan99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
deus
8 godzin temu, Kelan99 napisał:

polskiego można by rzec artystę

Jak dla mnie te ikonki to największa porażka. Polski produkt a brak podstawowych polskich aplikacji, nastawienie na nie nasz rodzimy rynek. O wiele więcej polskich apek spotkać można u zagraniczniaków jak te, które zaraz przytoczę.

Do tego stylu pasują mi ikony urmun https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vertumus.urmun moko https://play.google.com/store/apps/details?id=com.djskarpia.moko albo nou https://play.google.com/store/apps/details?id=ddt.material.icon.pack&hl=pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xochkarol

@deus 98% wszystkich aplikacji, jakie mam na telefonie mają własną customową ikonę z paczki Cornie, a mam parę polskich. Owszem zdarzają się aplikacje, które nie zostały jeszcze wsparte, ale gość od razu po zgłoszeniu danej aplikacji, w następnym updacie udostępnia nowo zaprojektowaną ikonę dla aplikacji wcześniej zgłoszonej. Te ikonki, które podałeś mają już staż w Sklepie Google, są dość znane, ale trzeba pamiętać, że nie do wszystkiego pasuje taki Moko.
Ale zrobiliśmy offtopa... D: @Eric musisz nam powiedzieć, jaki styl Tobie pasuje, jak wygląda Twój projekt na następnego HS'a. Ikon w Sklepie Play jest do wyboru do koloru, tapet w internecie również, widgetów też :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eric

Mi się podoba styl material design, ale ikony z Samsunga też nie wydają się złe.

LG G4 + SwiftKey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eric

mały update

Spoiler

0686d8372f780237eaaf884ec041a4fc.jpg

LG G4 + SwiftKey

Edytowane przez Eric

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest ładnie ;). Właśnie pracuję nad nowym HS, też coś za niedługo wrzucę :)

Czarny Leon + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eric

Kolejna zmiana

Spoiler

189c581e7826282cf35c829ac64b1778.jpg

LG G4 + SwiftKey

Edytowane przez Eric
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi