Skocz do zawartości
ustopszklanychgor

Poziom jasności latarki w S7 Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Heej!

Mam pytanie odnośnie poziomu jasności latarki.

Irytuje mnie nieco w panelu krawędziowe opcja latarki, kompasu i linijki i chciałbym ją wyłączyć ale kiedy włączam często akurat używaną opcję latarki to tylko w tym panelu mam możliwość ustawienia jej na "5" czyli by świeciła najmocniej. Z belki u góry włączając latarce świeci ona bardzo słabo na poziomie bodajże "1". 

Czy można regulować ją do max jasności tak jak tę którą mam w panelu krawędziowym wraz z opcją linijki i kompasu?

Edytowane przez ustopszklanychgor
    Doprecyzowanie nazwy wątku, nazwa powinna być krótkim streszczeniem pierwszego postu, proszę o tym pamiętać. [4.3]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@ustopszklanychgor

Próbowałeś aplikacji Latarki ze sklepu Google Play? Jeżeli nie, to zainstaluj Latarkę ze sklepu Google, np:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.nenter.app.flashlightgalaxys5&hl=pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@bladeno1 próbowałem, ale wszystkie te latarki mają opcję błyskawica ale nie zwiększania jasności tak jak to jest w przypadku tej latarki w panelu krawędziowym. A domyślnie w tych aplikacjach świecą najsłabiej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ten wątek trafiłem i myślę że podzielę się odpowiedzią :)

Ostatnio niechcący jakoś odpaliłem ustawienia jasności latarki, szukałem,.pezyrrzymywslem dłużej i nic. 

Aby ustawić w s7 edge i innych samsungach z Andro7 musisz kliknąć nie w ikonkę, a etykietę - czyli napis latarka ;)

Poraża mnie jak wiele osób do wszystkiego instaluje aplikacje a jak coś jest wbudowane to już wogole tego nie rozumiem, a potem dziś, że wolno działa - pozatym polecam przyglądać się uprawnienia tych aplikacji. 

Screenshot_20180213-061154.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@viper134
    Wszystko fajnie, ale było o tym na forum już parę razy. Sam o tym pisałem całkiem niedawno, przy okazji problemów z dioda flash.
    Teraz już trochę chyba za późno, ale przydałby się jakiś temat z "tips and tricks" gdzie dawało by się takie wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem :)

Ale to właśnie ten nierozeiszany wątek był na górze wyników, a więc dodanie tego tutaj było dla użytkownika (szczególnie nowego) pomocne :)

Co do działu - trochę ciężkie by to było do przeszukiwania a jakby dam to do kupy to z kolei byłoby i ciężkie do przeszukania i za długie, a więc lepiej zakładać osobne wątki z poradami i a nuż się przydadzą ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi