Skocz do zawartości
Aleks2394

Jaka karte pamieci kupic ??

Rekomendowane odpowiedzi

Camis

No wlasnie moze ten czytnik sandisk nie wyrabia wiecej.

Ja mam Czytnik AXAGO CRE-X1 / chip Realtek RTS5158 (Jeden z najszybszych na świecie).

Wiec wyciaga max co moze karta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam taki problem. Kupiłem 4GB microSDHC i telefon ją wykrywa, a laptop nie za bardzo, i teraz mam pytanie czy znacie jakieś sposoby żeby zmusić laptopa do odczytu z karty?

Próbowałem na dwóch adapterach i na dwóch nie działa:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yameso

Mnie laptop tez nie wykrywa karty w adapterze do microsd, ale robie inny myk - microSDHC wrzucam do adaptera sd a jego do adaptera usb i tak podlaczam. Brzmi jakoś kosmicznie, ale jest proste i w moim przypadku się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem za droga. Nie ma sensu dopłacać tych kilkudziesięciu złotych za te kilka MB transferu więcej. Kup kartę polskiej, świetnej formy goodram (pamięci jakoś inaczej nazywają). Tanie, a nie można powiedzieć na nie złego słowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    E57

mam dylemat z wyborem karty do Spicy. wątek przewałkowałem dwa razy, jednak nie rozwiał moich wątpliwości.

Zastanawiam się nad :

- Sandisk micro SDHC class 2 (8GB)

- Goodram micro SDHC class 4 (8GB)

Cena w/w kart praktycznie taka sama (ok. 60 zł). Nie wiem czy będzie jakaś różnica między nimi czy też obojętne co kupię.

Do tej pory poszukiwałem Sandiska micro SDHC Mobile Ultra High Performance (ponoć najlepsza karta w tym formacie), którą znalazłem jednak cena za 8GB jest wynosi prawie tyle, co Goodrama 16GB - więc moim zdaniem to nieopłacalny zakup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bierz goodram'y! Trzeba wspierać polskich producentów! Nie wiem jak to jest z tymi transferami, bo nie chcę mi się przeglądać każdej tabelki (nie wspominając, że dane producentów są różne),ale podejrzewam, że goodram ma przynajmniej taki sam, jeśli nie szybszy transfer jak tern Sandisk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camis
    Bierz goodram'y! Trzeba wspierać polskich producentów!

Poniekad tak, ale goodram tylko sklada a nie produkuje....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    E57

po chwili zastanowienia i dalszych poszukiwań w końcu kupiłem kartę Sandiska Class 6. Cenowo wyszła bardzo podobnie do Goodrama lub Sandiska (2), które miałem zamiar kupić stacjonarnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, to w końcu jest ta klasa 6 Sandiska? Czy to jakieś podróbki? Poza tym rozumiem że A-daty nikt nie posiada? Ja w kompie stacjonarnym mam A-daty i jakoś działają, nawet podkręcone... ale to inny rodzaj pamięci.

A jeszcze jedno pytanie, jeżeli te 20zł czy tam 30zł nie stanowi wielkiej różnicy (w końcu to nie 200,czy 300zł) to rozumiem że lepiej dopłacić do wydajniejszych Sandisków? W testach które znalazłem, każdy ma inaczej (dziwne) więc zastanawiam się czy nie kupić pierwszej lepszej klasy 4 ewentualnie 6 i nie molestować tego tematu dalej i cieszyć się z tego co się kupiło co??? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x