Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
kris555777

LG X Power dyskusja,wady i zalety

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Ostatnio przesiadlem się na właśnie na ten model LG z xperii x.Powodem była dość słaba bateria u Sony co w przypadku tego LG jest największą zaletą i pod tym kontem jestem mega zadowolony bo fon w normalnym użytkowaniu z powodzeniem trzyma 2 pełne doby a SOT dobija do 10 godz co jest mega wynikiem.Oczywiście zasługą jest ogromna bateria oraz średnia bo 720dpi jak na dzisiejsze czasy rozdzielczość ekranu i średnie nieco przestarzały cpu(mediatek) i gpu(mali720)co pomimo tego faktu  i 2gb rozbudowanego o zRam czyli pamięć wirtualną fon na andku 6.0.1 działa sprawnie stabilnie i płynnie,dodam więcej przy tej samej ilości aplikacji działających w tle co w xperii x mającej o 1gb  ramu więcej nie zdarza się ubijanie aplikacji w tle co ostatnio w Sony zdarzało mi się coraz częściej np launchera.Do minusów w LG mogę zaliczyć ekran a dokładniej nasycenie i odwzorowanie barw oraz autopodswietlenie które działa znacznie gorzej niż w xperii x która jakością wyświetlacza bije na głowę LG x Power.Na plus design i obudowa która pomimo plastikowosci(w Sony Xperia x mamy obudowę aluminiową)jest dobrze wykonana i spasowana oraz dobrze wyprodukowana co przekłada się na wygodę użytkowania.Jakość dźwięku odtwarzania muzyki jest na dobrym poziomie pomimo braku korektora lecz wyłącznie na dobrych słuchawkach.glosniczek multimedialny słabej jakości niestety i nie ma startu do glosniczkow stereo Xperii x zresztą jakość dźwięku nawet na tych dobrych słuchawkach też w stosunku do Xperii która oferuje w mojej ocenie super jakość dźwięk.Ogólnie LG x Power jest dobrym smartfonem w średniej klasie i szczególnie polecam ze względu na dużą 4100mAh baterie którą od prawie całkowitego rozładowania do pełna naladujemy w czasie 2godz dzięki szybkiemu lądowaniu i ladowarce quick charger w zestawie.Jeśli macie więcej spostrzeżeń to zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi