Skocz do zawartości
DedeRR

Co po Galaxy S5 - przedłużenie/przeniesienie umowy.

Rekomendowane odpowiedzi

DedeRR

Witam.

Od prawie dwóch lat jestem użytkownikiem Samsunga Galaxy S5, na którego w zasadzie nie narzekam, ale jako, że zbliża się koniec umowy (początek przyszłego roku), to chciałbym przytulić coś nowego.

Czego oczekuję od telefonu?

- dobrego aparatu,

- płynnego działania, czasami zdarza mi się pograć w jakieś gry typu NFS, PES, FIFA, emulator Playstation, GameBoya, czy innych konsol,

- dobrego dźwięku, zwłaszcza na słuchawkach.

I w zasadzie mam dwie koncepcje wyboru:

1) Phablet. Dużo czasu spędzam w pociągu, więc fajnie by było móc pooglądać sobie komfortowo filmy. W dodatku mam dosyć spore dłonie, więc obecny S5 nie stwarza mi problemów pod tym względem, podobnie jak oglądana w sklepie Xperia XA Ultra, która bardzo mnie przykuła moją uwagę, jednak z tego co widzę, to wydajnościowo jest to krok w tył względem S5.

Rezultaty w AnTuTu na poziomie 40-45 tysięcy to słąbo, patrząc na to, że mój S5 ma 60 000.

Czy są jakieś inne godne uwagi telefony w tym rozmiarze?

2) Telefon w podobnym rozmiarze co S5. Tutaj przede wszystkim patrzę na Honory i Huawei'e, odpowiednio 7,8 oraz P9 i P9 Lite.

Cena? Chciałbym się zmieścić w opłatach rzędu 60-80 zł miesięcznie przy nielimitowanych rozmowach, SMSach i przynajmniej 5GB internetu.

Dopuszczam też opłatę na start do 300-500zł

EDIT Omyłkowo umieściłem temat w złym dziale. Proszę moderatora o przeniesienie.

Edytowane przez DedeRR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w grę wchodzi przeniesienie do innej sieci, oraz najważniejsze- w jakiej sieci jesteś obecnie, bo bez tej informacji będzie bardzo ciężko coś dobrać :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi