Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Nabór na moderatora - Gry i Aplikacje Czytaj więcej.. ×
radek8

Score Hero utracony save gry.

Rekomendowane odpowiedzi

radek8

Witam.

Jak w temacie.

Zacznę od tego że po aktualizacji androida (prawdopodobnie) co chwile wyłącza mi się samoczynnie radio internetowe. Myślałem, że może coś jest w telefonie namieszane dlatego przez program kies zrobiłem Aktualizację oprogramowania układowego. Po tym wszystkim telefon został zresetowany do 0.

Pościągałem aplikacje które miałem wcześniej na telefonie w tym między innymi grę Score Hero - przeszedłem ją całą, nie robiłem kopii bezpieczeństwa bo gry są powiązane z kontem google. Po uruchomieniu gry okazało się że są różne save'y ale nie ma tego najważniejszego. W grach play mam osiągnięcie, że ukończyłem poziom 21 (aktualnie tylko tyle jest).

Napisałem do first touch games w tej sprawie przez translatora (nie znam angielskiego), dostałem taką odpowiedź:

"Hello,

Firstly, is the "Automatic Restore" option enabled in the backup/reset section in your device's settings?

Secondly, could you try disabling the "Google Play Games Services" option in the app's settings:
    For Score! Hero, it is located in the app under the settings menu accessed via. the navigation bar.

And then force-close, re-open the app and enable the option again.

You may get a cloud conflict message box when you return to the Main Menu.

NOTE - You will need an internet connection enabled (preferably Wi-Fi) when carrying out the above steps."

Bardzo proszę o pomoc, zależy mi bardzo na odzyskaniu tego save'a.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.firsttouchgames.story&hl=pl

Cover art

Być bohaterem! Przekazać, Shoot & nik swoją drogę do legendarnego statusu, jak zbadać dramatyczną karierę odtwarzacza HERO ponad 520 poziomów wyzwanie!

Wciągające sypki 3D-line! Gra pozwala kontrolować działania. Podzielona przez obronne z precyzyjnymi kulki, ani zginać strzałów w górnym rogu, stawiając Ci pełną kontrolę za niezrównane doświadczenie piłki nożnej na telefon komórkowy.

a aplikacja używa wifi lub danych mobilnych (jeśli są dostępne), aby pobrać zawartość gier i reklam. Można wyłączyć mobilną transmisję danych w tej grze od wewnątrz Ustawienia / Dane mobilne.

Edytowane przez camdell
    dodano grafikę , opis gry, link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi