Skocz do zawartości
pralatto

Aktualizacja do 3.2?

Rekomendowane odpowiedzi

kekes

Ja mialem normalny :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grant

Ściagnalem 1.5, aktualizowal sie do 2.1 potem znow i nie chce sie laczyc przez kabel w zadnym z trybow. Pro owalem reinstalacji, juz wlasxiwie wszystkiego i nic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    er453r

Też tak miałem - przywrócenie taba do ustawień fabrycznych pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grant

No tak, ale co z apkami i wszystkimi ustawieniami? To torhcę dla mnie problematyczne. Znów logowanie się wszędziem synchronizacje, ściąganie wszystkicg apek....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tasma

Grant

Titanium backup rozwiaze wszystkie Twoje problemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grant

Wymaga Roota, więc nie rozwiązuje żadnych problemów

---------- Post dołączono o 03:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Udało sie, wsystko poszlo sprawnie. Zauwazylem plynnosc w niektorych animacjach, jednak niektore ndal sie troszke przycinaja. Lekka zmiana grafiki niektorych przyciskow. Co ciekawe, aktualizacje kiesa i samego systemu odbyla sie poprzez udostepnianie internetu z taba. Aktualizowalem przez kies, resetd do ustawien fabrycznych rozwiazal problem polaczenia.

Male pytanko, czy po zablokowaniu ekranu jak sciagam plik z neta, to pobieranie sie zatrzymuje? Tzn, czy rozlacza neta do odblokowania ekranu? Bo zauwazulem ze strzalki zielone przy sieci gasna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprzez Kiesa na MAC OS X, zainstalowałem aktualizację bez problemu - podłączyłem kabelkiem i od razu zakrzyczał, że jest nowy SOFT.

W trakcie instalacji zapowiedział tylko, że widgety z ekranów startowych i Android Market mogą nie zadziałać.

Aktualizacja trwała 10 min - wszystko działa OK, inne ustawienia zapamiętał. :)

EDIT: Nie działa YOUTUBE w HD!!! filmiki w SD chodzą, a w HD buforuje, buforuje i du*a!! - POMOCY: córka ma go dostać pojutrze na Mikołaja o tu taka kiszka :(

Edytowane przez maciejkowice

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W trakcie instalacji zapowiedział tylko, że widgety z ekranów startowych i Android Market mogą nie zadziałać.

No właśnie,usunąłem te widżety i nie wiem za cholerę jak przywrócić tą ramkę zdjęć :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aga01
    Nie działa YOUTUBE w HD!!! filmiki w SD chodzą, a w HD buforuje, buforuje i du*a!! - POMOCY: córka ma go dostać pojutrze na Mikołaja o tu taka kiszka

Mam to samo po aktualizacji Taba,jedyne obejście tego problemu jakie przychodzi mi do głowy to zainstalowanie aplikacji TubeMate - wprawdzie i ona przestała odtwarzac filmiki w HD,ale można w niej wybrać mniejszą rozdzielczość i wtedy film jest odtwarzany bez problemu.Chyba trzeba będzie poczekać na aktualizację YouTube niestety >:( no albo powrócić do wersji 3.1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grant

Ja wchodze przez skror na ekranie glownym, wybieram jakis film i dziala. Klikam HD po lewej, chwile buforuje i film leci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi